0

Skład dobry ! Liczę na dobry mecz Barcy i pewnie zdobyte 3 punkty . Inny scenariusz nie wchodzi w grę...

1

Nagroda jak dla mnie jak najbardziej nie zasłużona . Jedyną nagrodą na którą ronaldo zasłużył w tym roku , to Oskar dla najlepszego aktora który wymusił najwięcej jedenastek w 2014 roku. Na tą nagrodę ewidentnie zasłużył. MESSIEMU i ta nigdy nie do równa , choćby nie wiadomo ile karnych strzelił !!!

4

Messi jest po prostu genialny , niesamowity , najlepszy !!! Brakuje mi przymiotników by opisać jego wielkość . To czego dokonał w tak młodym wieku jest po prostu niewyobrażalne . Szczerze, wątpię by ktoś w przyszłości potrafił odebrać mu ten rekord . Mam nadzieję że otrzyma jutro Złotą Piłkę.

0

Barca w dzisiejszym mecz pokazała że ma charakter. Mimo ostatnio nie najlepszej sytuacji w klubie potrafili wziąć się w garść, i zagrać z wiarą i nadzieją w końcowy sukces. W końcu zagrali na miarę swoich możliwości, prezentując szybki i ofensywny futbol. Na wyróżnienie zasługuje szczególnie pierwsza połowa w której dominowaliśmy na boisku, nie dopuszczając do sytuacji Atletico. W naszej grze w dzisiejszym meczu podobała mi się : agresywność ,waleczność i nie ustępliwość w grze naszych piłkarzy oraz ta płynność w przechodzeniu z piłką z obrony do ataku, szybkość prowadzenia akcji którą ewidentnie zaskoczyliśmy Atletico. Mam nadzieję że Barca podbudowana tą wygraną w końcu zacznie grać tak jak wszyscy tego oczekujemy.

0

Poziom sędziowania dzisiejszego meczu przez pana Undiano Mallenco był po prostu żałosny i katastrofalny. Nie da się tego pojąć , jak może tak być, żeby w jednej z najlepszych lig świata( jak i nie najlepszej ) poziom sędziowania meczów był na poziomie ligi okręgowej...

0

Moim zdaniem odpowiednim kandydatem na trenera Barcelony był by Diego Simeone. Jest to charyzmatyczny trener , świetny taktyk który potrafi odpowiednio zmotywować zawodników.Przykładem tego jest Atletico , które po przyjściu Simeone stało się liczącą się siłą w europie.

1

Pinto pokazał że ma klasę tą wypowiedzią , wielki szacunek dla niego.

1

Victor powodzenia i wszystkiego najlepszego w nowym klubie .

6

W pełni zgadzam się z autorem tego artykułu . Uważam że Messi zbyt dużo zawdzięcza Barcelonie, a Barca jemu , by móc pozwolić najlepszemu zawodnikowi w historii klubu na opuszczenie Camp Nou . Dla tego też nie wyobrażam sobie Messiego w koszulce innego klubu,a w szczególności Chelsea pod wodzą Jose Mourinho.

1

Moje przewidywania się sprawdziły.Jak już wczoraj pisałem raczej nie liczyłem na szczęśliwy los , bo jakoś nie wierze w uczciwość tych losowań. Barca jak zwykle trafiła na jednego z dwójki najsilniejszych rywali : ( Juventus, City). A real jak zwykle trafia na najsłabszego rywala jakim jest Schalke. Przecież real nie może mieć zbyt ciężko mógł by jeszcze odpaść ... A tak znów usłyszymy jaka ta krysia i real są wspaniali bo pokonali wielkie Schalke. A wracając do Barcelony liczę na to że w końcu się ogarną i zaczną grać to do czego nas wszystkich przyzwyczaili, czyli do zwycięstw połączonych z piękną grą i z pojedynku z City wyjdą zwycięzko.

0

Chciałbym żeby w losowaniu Barca ominęła Juventus i City a z resztą powinna sobie spokojnie poradzić. Ale znając życie i losowania to i tak trafimy na kogoś z trójki : Juventus ,City i Arsenal. A real jak zwykle wylosuje Schalke albo jakiś innych amatorów .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?