kamilos10
Dołączył/a: grudzień 2014
Wisła
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BARCA,BARCA,BARCA!!!Brawo panowie jest awans, szkoda jedynie tych niewykorzystanych sytuacji podbramkowych. Ale trzeba przyznać że Joe Hart bronił niesamowicie,i z dużą dawką szczęścia. Najważniejsze że awansowaliśmy dalej , i w dobrych humorach czekamy na El Clasico. :-)
0
Już nie mogę się doczekać meczu.Liczę na wspaniały piłkarski spektakl na Camp Nou,którego zwieńczeniem będzie nasz awans do 1/4 finału LM. Naprzód Barca !!!
0
Liczę na to , że dzisiejszy mecz z Manchesterem City będzie udaną przystawką, przed głównym daniem jakim będzie niedzielne Gran Derbi. I pokonamy City, i awansujemy do 1/4 finału LM w dobrym stylu . :-)
0
Mam nadzieję, że obecność Pepa na Camp Nou przyniesie nam szczęście, i bez problemów pokonamy Manchester City.
3
Buciki fajne, mam nadzieję że, okażą się szczęśliwe dla Messiego. I Leo, w środowy wieczór grając w nich, wprowadzi nas do 1/4 finału LM.
0
Po prostu geniusz , dla którego nie ma rzeczy niemożliwych .
0
Jedynym pozytywem tego meczu jest to, że krystyna bramki nie strzelił. :-)
9
Messi , w każdym meczu udowadnia , kto jest najlepszy na tej planecie . Po prostu , brak mi słów by opisać jego wielkość . Cieszę się że , żyję w czasach gry najlepszego zawodnika w historii piłki nożnej .
0
Jest gol ! Brawo Messi , 2 bramki przewagi nad ronaldo w lidze . :-)
0
Jest , w końcu bramka dla Barcy . :-)
0
Skład ok . Więc liczę na , 3 punkty i dobrą i efektowną grę FC Barcelony . VeB
0
Żałosny typ, z tego Mourinho . Po prostu frajer , który nie może się, pogodzić z tym , że jego drużyna odpadła . Prezentując przy tym , żałosny styl na który nie dało się patrzeć . I do tego grając z , przewagą 1 zawodnika przez prawie 90 minut ( łącznie z dogrywką ) . Liczę na to że , Barca w środę awansuje dalej , i utrze nosa temu gburowi .
11
Brawo Barca ! Świetny mecz , i upragniony i długo wyczekiwany awans na 1 miejsce w tabeli . A wracając do meczu , to kolejny bardzo dobry występ Luisa Suareza , zdobywcy 2 bramek w dzisiejszym meczu . Widać że , Luis powoli wraca do formy prezentowanej w Liverpoolu , zdobywając bramki w 4 meczu z rzędu .
Rzeczom wartom uwagi , jest fakt iż Leo Messi , strzelając w dzisiejszym meczu hat-tricka , awansował na 1 miejscu w historii ligi hiszpańskiej z 24 hat-trickami , i wyprzedził ronaldo . I do tego ten hat-trick z Rayo , był 32 hat-trickiem w karierze
Leo Messiego , i wyprzedził Telmo Zarrę . Geniusz po prostu ...
4
Pamiętam , ten mecz z Sevillą i hat-trick Leo Messiego , którym wyprzedził Telmo Zarrę , i stał się najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej . A czemu o tym piszę ? Ponieważ , założyłem się w tedy z kuzynem ( on , niestety kibicuje realowi ) że , Leo Messi dogoni jeszcze i wyprzedzi płaczka ronaldo . Kuzyn tylko , się szyderczo uśmiechnął i bez wahania przyjął zakład . ( w momencie zakładu , Messi miał na kącie 10 bramek a ronaldo 20) I co kuzynie ! Messi już dogonił ronaldo , a do końca pozostało jeszcze 12 kolejek. Zobaczymy kto będzie miał rację . Messi , zawsze w ciebie wierzyłem , i od zawsze wiedziałem że, niema dla ciebie rzeczy niemożliwych , tylko ty byłeś w stanie zniwelować taką stratę . Dlatego wierzę , w to że , to ty zostaniesz na koniec sezonu najlepszym strzelcem w lidze , a ja wygram zakład i będę mógł triumfować . :-)
1
Brawo Barca jest 5:0 !!! I Messi , mimo średniego meczu strzelił hat-tricka . Brawo mistrzu . :-)
0
Jest gol ! Suarez piękna bramka , dobrze się zaczyna . :-)
0
Tak zmotywowanego , Leo Messiego nic nie jest w stanie zatrzymać . Szykuje nam się , piękne i radosne południe Camp Nou . Liczę na , piękny spektakl i pogrom Rayo Vallecano . Naprzód Barca !!! Po 3 punkty i 1 miejsce w tabeli . Visca el Barca !!! Już nie mogę się doczekać meczu . :-)
2
Jest pięknie , jutro wygramy i wskakujemy na 1 miejsce w tabeli . :-)
0
Jest pięknie , real dostaje po dupie !!! :-)
0
Suarez w końcu , zaczyna się rozkręcać . Liczę na to że , forma Luisa będzie stale rosnąć , i swoją dobrą grą , pomoże nam w decydującej części sezonu .
0
Mam nadzieję , że to nie będzie , nic poważnego i uda mu się wykurować na El Clasico . Szybkiego powrotu do zdrowia Busquets .
0
Marzy mi się , by Barca w tym roku , powtórzyła osiągnięcia z sezonu 2008/2009 . To były piękne i niezapomniane chwile :-)
0
Brawo Barca ! Gratuluję , zasłużonego awansu do finału Pucharu Króla . Mam nadzieję , że ten awans do finału , będzie tylko wstępem , do drogi pełnej sukcesów w decydującej fazie sezonu . I w czerwcu , będziemy się cieszyć , i świętować zdobycie potrójnej korony . :-) . Viva el Barca !!!
1
Co za ch.j ten Pina , cały mecz tylko poluje na , nogi graczy Barcy . Brawo sędzia ! Zasłużona czerwona kartka .
1
Co za ch.j jebany ten Pina , oby tylko nic poważnego się nie stało Busquetsowi .
0
Jest bramka ! Brawo Barca , oby tak dalej . :-)
0
Jest , brawo Villarreal . Szkoda jedynie tej sytuacji z karnym , bo mogło być zwycięstwo . :-)
2
Jest kur.a jest remis !!!
0
Jest gol ! W końcu , dopisało nam szczęście . :-)
0
Skład dobry , więc liczę na 3 punkty , połączone z efektowną , i ofensywną grą Barcelony . Liczy się tylko zwycięstwo !!! VeB :-)