0

BARCA,BARCA,BARCA!!!Brawo panowie jest awans, szkoda jedynie tych niewykorzystanych sytuacji podbramkowych. Ale trzeba przyznać że Joe Hart bronił niesamowicie,i z dużą dawką szczęścia. Najważniejsze że awansowaliśmy dalej , i w dobrych humorach czekamy na El Clasico. :-)

0

Już nie mogę się doczekać meczu.Liczę na wspaniały piłkarski spektakl na Camp Nou,którego zwieńczeniem będzie nasz awans do 1/4 finału LM. Naprzód Barca !!!

0

Liczę na to , że dzisiejszy mecz z Manchesterem City będzie udaną przystawką, przed głównym daniem jakim będzie niedzielne Gran Derbi. I pokonamy City, i awansujemy do 1/4 finału LM w dobrym stylu . :-)

0

Mam nadzieję, że obecność Pepa na Camp Nou przyniesie nam szczęście, i bez problemów pokonamy Manchester City.

3

Buciki fajne, mam nadzieję że, okażą się szczęśliwe dla Messiego. I Leo, w środowy wieczór grając w nich, wprowadzi nas do 1/4 finału LM.

0

Po prostu geniusz , dla którego nie ma rzeczy niemożliwych .

0

Jedynym pozytywem tego meczu jest to, że krystyna bramki nie strzelił. :-)

9

Messi , w każdym meczu udowadnia , kto jest najlepszy na tej planecie . Po prostu , brak mi słów by opisać jego wielkość . Cieszę się że , żyję w czasach gry najlepszego zawodnika w historii piłki nożnej .

0

Jest gol ! Brawo Messi , 2 bramki przewagi nad ronaldo w lidze . :-)

0

Jest , w końcu bramka dla Barcy . :-)

0

Skład ok . Więc liczę na , 3 punkty i dobrą i efektowną grę FC Barcelony . VeB

0

Żałosny typ, z tego Mourinho . Po prostu frajer , który nie może się, pogodzić z tym , że jego drużyna odpadła . Prezentując przy tym , żałosny styl na który nie dało się patrzeć . I do tego grając z , przewagą 1 zawodnika przez prawie 90 minut ( łącznie z dogrywką ) . Liczę na to że , Barca w środę awansuje dalej , i utrze nosa temu gburowi .

11

Brawo Barca ! Świetny mecz , i upragniony i długo wyczekiwany awans na 1 miejsce w tabeli . A wracając do meczu , to kolejny bardzo dobry występ Luisa Suareza , zdobywcy 2 bramek w dzisiejszym meczu . Widać że , Luis powoli wraca do formy prezentowanej w Liverpoolu , zdobywając bramki w 4 meczu z rzędu .
Rzeczom wartom uwagi , jest fakt iż Leo Messi , strzelając w dzisiejszym meczu hat-tricka , awansował na 1 miejscu w historii ligi hiszpańskiej z 24 hat-trickami , i wyprzedził ronaldo . I do tego ten hat-trick z Rayo , był 32 hat-trickiem w karierze
Leo Messiego , i wyprzedził Telmo Zarrę . Geniusz po prostu ...

4

Pamiętam , ten mecz z Sevillą i hat-trick Leo Messiego , którym wyprzedził Telmo Zarrę , i stał się najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej . A czemu o tym piszę ? Ponieważ , założyłem się w tedy z kuzynem ( on , niestety kibicuje realowi ) że , Leo Messi dogoni jeszcze i wyprzedzi płaczka ronaldo . Kuzyn tylko , się szyderczo uśmiechnął i bez wahania przyjął zakład . ( w momencie zakładu , Messi miał na kącie 10 bramek a ronaldo 20) I co kuzynie ! Messi już dogonił ronaldo , a do końca pozostało jeszcze 12 kolejek. Zobaczymy kto będzie miał rację . Messi , zawsze w ciebie wierzyłem , i od zawsze wiedziałem że, niema dla ciebie rzeczy niemożliwych , tylko ty byłeś w stanie zniwelować taką stratę . Dlatego wierzę , w to że , to ty zostaniesz na koniec sezonu najlepszym strzelcem w lidze , a ja wygram zakład i będę mógł triumfować . :-)

1

Brawo Barca jest 5:0 !!! I Messi , mimo średniego meczu strzelił hat-tricka . Brawo mistrzu . :-)

0

Jest gol ! Suarez piękna bramka , dobrze się zaczyna . :-)

0

Tak zmotywowanego , Leo Messiego nic nie jest w stanie zatrzymać . Szykuje nam się , piękne i radosne południe Camp Nou . Liczę na , piękny spektakl i pogrom Rayo Vallecano . Naprzód Barca !!! Po 3 punkty i 1 miejsce w tabeli . Visca el Barca !!! Już nie mogę się doczekać meczu . :-)

2

Jest pięknie , jutro wygramy i wskakujemy na 1 miejsce w tabeli . :-)

0

Jest pięknie , real dostaje po dupie !!! :-)

0

Suarez w końcu , zaczyna się rozkręcać . Liczę na to że , forma Luisa będzie stale rosnąć , i swoją dobrą grą , pomoże nam w decydującej części sezonu .

0

Mam nadzieję , że to nie będzie , nic poważnego i uda mu się wykurować na El Clasico . Szybkiego powrotu do zdrowia Busquets .

0

Marzy mi się , by Barca w tym roku , powtórzyła osiągnięcia z sezonu 2008/2009 . To były piękne i niezapomniane chwile :-)

0

Brawo Barca ! Gratuluję , zasłużonego awansu do finału Pucharu Króla . Mam nadzieję , że ten awans do finału , będzie tylko wstępem , do drogi pełnej sukcesów w decydującej fazie sezonu . I w czerwcu , będziemy się cieszyć , i świętować zdobycie potrójnej korony . :-) . Viva el Barca !!!

1

Co za ch.j ten Pina , cały mecz tylko poluje na , nogi graczy Barcy . Brawo sędzia ! Zasłużona czerwona kartka .

1

Co za ch.j jebany ten Pina , oby tylko nic poważnego się nie stało Busquetsowi .

0

Jest bramka ! Brawo Barca , oby tak dalej . :-)

0

Jest , brawo Villarreal . Szkoda jedynie tej sytuacji z karnym , bo mogło być zwycięstwo . :-)

2

Jest kur.a jest remis !!!

0

Jest gol ! W końcu , dopisało nam szczęście . :-)

0

Skład dobry , więc liczę na 3 punkty , połączone z efektowną , i ofensywną grą Barcelony . Liczy się tylko zwycięstwo !!! VeB :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?