kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a kto powiedział, ze nie szanuje? Biore pod uwage odejście kluczowych piłkarzy Sevilli a zastępcami ich. Nie ten poziom. Dzisiaj pogrom jak najbardziej jest możliwy i to trzeba otwarcie sobie powiedziec
0
Coś mi sie wydaje, ze dzis dosyć łatwo wygramy. 3-0
0
Zaraz Alexis strzeli ze 2
0
Jeżeli chodzi o Arsenal to: https://pbs.twimg.com/media/CL-HewkWcAEH-4L.jpg:large
0
bedzie.
0
a w co tu nie wierzyc? Jeżeli trener trzyma zawodników w ryzach( a tak powinno byc) to stanie przed sądem oraz pożegna sie z reprezentacją.
0
Komentarz usunięty
2
mecz sie ogladało, a nie komentowało.
3
Najlepsza druzyna XXI wieku. Fenomalnie!
0
3 korona , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mamy ich!!!!!!!!!!! teraz na 3 i dobranoc!!!!!!!!
0
4 centymetry
0
szpaku dobry
1
mistrze!!!!!!!!!!!!!
0
Bedzie łatwo i przyjemnie. MNS nie do zatrzymania. Juve to nie ta lige. Tak, wiem, bezpośrednio. ALE TAK BEDZIE 3-0 i cały świat podziwia,
0
Leooooooooooooooo
0
z pierwszej ladnie.
0
kope
0
Lewandowski zarabia 10mln
0
to jest trofeum indywidualne
0
ja współczuje tym którzy postawili na Barce, która sobie juz tydzien temu mistrzostwo zaklepała
3
tylko nie płacz
0
spalony.........
0
Jest Messssssi . Ogien
0
Messi. Jeszcze 7 :D
0
to może taki na final LM?
0
Już nie moge sie doczekac, aż Verma zagra. Ciekawe jakbyście zareagowali jakby dostał kontuzje w 3 min wykluczajac go z gry dokladnie na rok.
0
Komentarz usunięty
3
fajny refleks.
3
No jak? przeciez nie ma wybawcy Modricia