1

a kto powiedział, ze nie szanuje? Biore pod uwage odejście kluczowych piłkarzy Sevilli a zastępcami ich. Nie ten poziom. Dzisiaj pogrom jak najbardziej jest możliwy i to trzeba otwarcie sobie powiedziec

0

Coś mi sie wydaje, ze dzis dosyć łatwo wygramy. 3-0

0

Zaraz Alexis strzeli ze 2

0

0

bedzie.

0

a w co tu nie wierzyc? Jeżeli trener trzyma zawodników w ryzach( a tak powinno byc) to stanie przed sądem oraz pożegna sie z reprezentacją.

0

Komentarz usunięty

2

mecz sie ogladało, a nie komentowało.

3

Najlepsza druzyna XXI wieku. Fenomalnie!

0

3 korona , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mamy ich!!!!!!!!!!! teraz na 3 i dobranoc!!!!!!!!

0

4 centymetry

0

szpaku dobry

1

mistrze!!!!!!!!!!!!!

0

Bedzie łatwo i przyjemnie. MNS nie do zatrzymania. Juve to nie ta lige. Tak, wiem, bezpośrednio. ALE TAK BEDZIE 3-0 i cały świat podziwia,

0

Leooooooooooooooo

0

z pierwszej ladnie.

0

kope

0

Lewandowski zarabia 10mln

0

to jest trofeum indywidualne

0

ja współczuje tym którzy postawili na Barce, która sobie juz tydzien temu mistrzostwo zaklepała

3

tylko nie płacz

0

spalony.........

0

Jest Messssssi . Ogien

0

Messi. Jeszcze 7 :D

0

to może taki na final LM?

0

Już nie moge sie doczekac, aż Verma zagra. Ciekawe jakbyście zareagowali jakby dostał kontuzje w 3 min wykluczajac go z gry dokladnie na rok.

0

Komentarz usunięty

3

fajny refleks.

3

No jak? przeciez nie ma wybawcy Modricia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?