7

bo maja bramkarza, a nie recznik.

1

Oier w tamtym meczu przecież bronił.

4

Gabriel czerwona?wtf?

1

Ten Costa to niezły nerwus i czubek. Gorszy niż Pepe

0

jakbym ogladal Podbeskidzie-Korona

1

Dla mnie moga i przegrac 8 spotkan. Najwazniejsze jest to, aby po ostatniej kolejce byc na pierwszym miejscu. Tylko to sie liczy

0

Komentarz usunięty

0

jak to nie wpadło!?

1

Kosecki przymnkij jape

0

Kosecki pajac niech pilnuje lepiej swojego syna pedała.

0

wygramy bez Lionela. 0-1 55' Suarez

0

nie placz przed meczem.

0

Krysiek zapewne

0

Real zawsze cisnął Espanyol

0

i juz 1

0

Ale osiemniastka...co 18-stka, nie ma takiego bicia, dziekuje dobranoc.

0

Messi sie postara o małą armie "Messi juniorów" a my w niedalekiej przyszłosci nie bedziemy musieli martwić sie o skład ;)

0

Messi zapewni sobie króla już w grupie.

7

Możemy grac rezerwowymi! Aha no tak... nie mamy

0

Ukraincy sie zepną na białych

0

United co łatwa grupa

2

Messi i powtórka x5

0

Real lekko wygra z PSG

0

mi tez

0

ciekawe za kogo?

0

Coutinho ladnie gra, ale wiecie co? u nas miejsca by nie załapał. A fani białasów sie spuszczaja he he he

14

o jej jak fajnie real zremisowal

0

to dopiero pierwsze mecze, bez takiej podniety przesadnej

1

brawo za walke!

0

ale wyjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?