kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
bo maja bramkarza, a nie recznik.
1
Oier w tamtym meczu przecież bronił.
4
Gabriel czerwona?wtf?
1
Ten Costa to niezły nerwus i czubek. Gorszy niż Pepe
0
jakbym ogladal Podbeskidzie-Korona
1
Dla mnie moga i przegrac 8 spotkan. Najwazniejsze jest to, aby po ostatniej kolejce byc na pierwszym miejscu. Tylko to sie liczy
0
Komentarz usunięty
0
jak to nie wpadło!?
1
Kosecki przymnkij jape
0
Kosecki pajac niech pilnuje lepiej swojego syna pedała.
0
wygramy bez Lionela. 0-1 55' Suarez
0
nie placz przed meczem.
0
Krysiek zapewne
0
Real zawsze cisnął Espanyol
0
i juz 1
0
Ale osiemniastka...co 18-stka, nie ma takiego bicia, dziekuje dobranoc.
0
Messi sie postara o małą armie "Messi juniorów" a my w niedalekiej przyszłosci nie bedziemy musieli martwić sie o skład ;)
0
Messi zapewni sobie króla już w grupie.
7
Możemy grac rezerwowymi! Aha no tak... nie mamy
0
Ukraincy sie zepną na białych
0
United co łatwa grupa
2
Messi i powtórka x5
0
Real lekko wygra z PSG
0
mi tez
0
ciekawe za kogo?
0
Coutinho ladnie gra, ale wiecie co? u nas miejsca by nie załapał. A fani białasów sie spuszczaja he he he
14
o jej jak fajnie real zremisowal
0
to dopiero pierwsze mecze, bez takiej podniety przesadnej
1
brawo za walke!
0
ale wyjał