kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze jedną!!!!!
1
Ale determinacji Celcie nie mozna odmowic
1
i jeszcze z linii wybijaja.,...
3
A to nie wiesz, ze nick do czegoś zobowiązuje?
6
Oho. W dziesiątke to już pozamiatane
3
Ta szczegolnie jak graja na wyjezdzie. Juz mogłes tą stówke dac na tace
1
Szkoda, że Real nie ma Niemca na bramce. Do połowy by było 4-2 .
4
Sie nie dziwcie, jaki my tam wynik mielismy. Jak ma sie bramkarza to można grac
0
Ten Navas cos bierze?
2
ten model jest prześmieszny.
0
Panowie i Panie to już koniec. Teraz Celta sie odkryje, biali tylko konterki beda wyprowadzac. Może sie wysoko skonczyc
1
Celta ciśnie, blisko remisu, a tu 0:2.
0
ta Brawo... chyba dla Bravo.
1
Celta ciśnij, ciśnij.
1
90.minuta Celta - Real 2:1.
1
Bać to ja sie moge mamy, jak jest zła.
0
spokojnie, jeszcze cały mecz.
0
Nolito sie nim zajmie.
1
Takiej odpowiedzi równiez sie spodziewałem ;)
1
To na dziś życzymy sobie na Estadio Balaídos remisik?
0
No i moze tak zostac.
4
Celta na prowadzeniu
0
noo, tym bardziej, ze czuł by sie w swoim zywiole Krystek.
2
Panie Turek koncz pan ten mecz.
0
o ludzie...
0
i gol
0
Pique by asyste dał...
1
a Messi wróci i wyprzedzi dwóch :)
0
dawaj jeszcze Ney ze 2
0
Neymar 444444444444