0

Jeszcze jedną!!!!!

1

Ale determinacji Celcie nie mozna odmowic

1

i jeszcze z linii wybijaja.,...

3

A to nie wiesz, ze nick do czegoś zobowiązuje?

6

Oho. W dziesiątke to już pozamiatane

3

Ta szczegolnie jak graja na wyjezdzie. Juz mogłes tą stówke dac na tace

1

Szkoda, że Real nie ma Niemca na bramce. Do połowy by było 4-2 .

4

Sie nie dziwcie, jaki my tam wynik mielismy. Jak ma sie bramkarza to można grac

0

Ten Navas cos bierze?

2

ten model jest prześmieszny.

0

Panowie i Panie to już koniec. Teraz Celta sie odkryje, biali tylko konterki beda wyprowadzac. Może sie wysoko skonczyc

1

Celta ciśnie, blisko remisu, a tu 0:2.

0

ta Brawo... chyba dla Bravo.

1

Celta ciśnij, ciśnij.

1

90.minuta Celta - Real 2:1.

1

Bać to ja sie moge mamy, jak jest zła.

0

spokojnie, jeszcze cały mecz.

0

Nolito sie nim zajmie.

1

Takiej odpowiedzi równiez sie spodziewałem ;)

1

To na dziś życzymy sobie na Estadio Balaídos remisik?

0

No i moze tak zostac.

4

Celta na prowadzeniu

0

noo, tym bardziej, ze czuł by sie w swoim zywiole Krystek.

2

Panie Turek koncz pan ten mecz.

0

o ludzie...

0

i gol

0

Pique by asyste dał...

1

a Messi wróci i wyprzedzi dwóch :)

0

dawaj jeszcze Ney ze 2

0

Neymar 444444444444

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?