kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
7-0 kto myslał ze marokanczyk?
0
E Ronaldo, spójrz nurku w lidze na tabele i kogo widzisz na czele?
12
i co z tego?
0
z takim przeciwnikiem i bramkarzem to Rasiak by błyszczał
0
tvp
0
i po meczyku myk do odrzutowca i do "przyjaciela" na swiętowanie po marokansku
0
BMG co gra :)
7
bo nie potrafi
0
O wolny od 3 lat, brawo
0
Wilki i po 1.
0
6
bez przesady.
1
Arbeloa wirtuoz wchodzi.
1
Bo Barce oglądało 3 razy wiecej osób.
0
nie kracz, bo zaraz jakis karny dla białych bedzie
1
Ja widziałem jak nie raz prawie płakał
0
pewnie bawili sie razem pod prysznicem.
1
Vardy koks
0
tez poprosze
0
To prawda. Ale powinni sobie poradzic bez trudu. Z mocnym przeciwnikiem to sabotaż
0
bzdury
3
ksiąrze
0
Coś wspaniałego. Pojechalismy białych 0-4, a Ci teraz jada 0-4 z ukraincami. Chyba nie ma bata na nas?
0
Nurek wraca do gry
0
sportowa zlosc
0
łoo
0
ale słaby strzal. m
0
ulala
0
karny
0
Stegen bronimy