6

7-0 kto myslał ze marokanczyk?

0

E Ronaldo, spójrz nurku w lidze na tabele i kogo widzisz na czele?

12

i co z tego?

0

z takim przeciwnikiem i bramkarzem to Rasiak by błyszczał

0

tvp

0

i po meczyku myk do odrzutowca i do "przyjaciela" na swiętowanie po marokansku

0

BMG co gra :)

7

bo nie potrafi

0

O wolny od 3 lat, brawo

0

Wilki i po 1.

0

6

bez przesady.

1

Arbeloa wirtuoz wchodzi.

1

Bo Barce oglądało 3 razy wiecej osób.

0

nie kracz, bo zaraz jakis karny dla białych bedzie

1

Ja widziałem jak nie raz prawie płakał

0

pewnie bawili sie razem pod prysznicem.

1

Vardy koks

0

tez poprosze

0

To prawda. Ale powinni sobie poradzic bez trudu. Z mocnym przeciwnikiem to sabotaż

0

bzdury

3

ksiąrze

0

Coś wspaniałego. Pojechalismy białych 0-4, a Ci teraz jada 0-4 z ukraincami. Chyba nie ma bata na nas?

0

Nurek wraca do gry

0

sportowa zlosc

0

łoo

0

ale słaby strzal. m

0

ulala

0

karny

0

Stegen bronimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?