kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tadam....
0
Wcisną pewnie w 90 min
0
U siebie i tak mamy elegancki terminarz, wygramy lige, a te wsioki pozałują juz niedlugo
1
rozjedziemy ich jeszcze
0
Messi ładuj brame
0
Oby ich uciszyli w ostatniej minucie meczu
1
dobra, strzelamy
1
strzeli z głowki w 92.
1
Rakieta, uderz to człowieku
5
bo by nie strzelil
0
alumunium vol 2
0
ajajaja. brawo Messi
0
Teraz Messi sieknie
0
wcisnac im bramke i zaraz sie uspokoją
0
oni nie powinni sie nazywać papużki tylko pedaluszki
0
Ty ogladasz dokladnie mecz? czy na flashscore?
0
popchnał Masche
0
Jak zawsze chca do bramki :D
0
Szkoda ze tak z Realem nie grali. My tego nie potrzebujemy i normalnie wygramy
0
haha komentator " Espanyol tak gra, tak w poił trener, ze jak piłkarze wychodza to bez respektu, bojaźni" Szczególnie kuwa z Realem.
0
http://futbolhd.tv/stream2.php
10
? a kto gra na wyjeździe?
0
Bedzie ciezko, ale 0-2 jak najbardziej realne. Suarez, Neymar.
1
65464 amelinium
0
Messi teraz gol
0
kto?
0
jawol
0
Rakieta i jego bombowe podania
0
Rakieta co dwie piłki
0
3333333333