0

tadam....

0

Wcisną pewnie w 90 min

0

U siebie i tak mamy elegancki terminarz, wygramy lige, a te wsioki pozałują juz niedlugo

1

rozjedziemy ich jeszcze

0

Messi ładuj brame

0

Oby ich uciszyli w ostatniej minucie meczu

1

dobra, strzelamy

1

strzeli z głowki w 92.

1

Rakieta, uderz to człowieku

5

bo by nie strzelil

0

alumunium vol 2

0

ajajaja. brawo Messi

0

Teraz Messi sieknie

0

wcisnac im bramke i zaraz sie uspokoją

0

oni nie powinni sie nazywać papużki tylko pedaluszki

0

Ty ogladasz dokladnie mecz? czy na flashscore?

0

popchnał Masche

0

Jak zawsze chca do bramki :D

0

Szkoda ze tak z Realem nie grali. My tego nie potrzebujemy i normalnie wygramy

0

haha komentator " Espanyol tak gra, tak w poił trener, ze jak piłkarze wychodza to bez respektu, bojaźni" Szczególnie kuwa z Realem.

0

10

? a kto gra na wyjeździe?

0

Bedzie ciezko, ale 0-2 jak najbardziej realne. Suarez, Neymar.

1

65464 amelinium

0

Messi teraz gol

0

kto?

0

jawol

0

Rakieta i jego bombowe podania

0

Rakieta co dwie piłki

0

3333333333

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?