kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak jest, francuzi zostali wspaniale wzbogaceni kulturowo.
1
Witajcie uchodzćy!
1
za co?
1
Nasz trenerio!!
0
Alves częstował
5
napisze na Twitterze niedługo:)
0
Ronaldo dobrze pływa, zna sie na tym. Bedzie budować baseny.
6
Bo Michał Żyro nie mogł przyjechac.
0
Nie nastawił drugiego. Wstydził sie .
29
nudzi juz mnie ta "ciezka" praca Ronaldo. Messi ciezko nie trenuje, tylko idzie na treningi grac na konsoli.
0
http://sportluz.com/post/k1.html
0
duzymi skrzypcami....
1
obierają ziemniaki
0
nie, wiesz za 5 min.
2
i pas polsatu dla Ronaldo
0
czój czój czówaj
0
nie wiem. Ja wolałbym Suareza, widac Ty nie.
2
a po co tu Ronaldo?
0
dziwne nie dziwne, dobrze ze nie objął, go za co innego.
0
Chciałbym taką pomyłke jak podczas wyborów miss universe . " Zwycięzcą Złotej Piłki jest Cristiano Ronaldo!" Ten wzruszony przytula sie do "przyjeciela" z Maroka, a ogłaszający werdykt " Przepraszam za pomyłke, oczywiście wygrywa najlepszy piłkarz na świecie Lionel Messi" Ronaldo by z gali wybiegł zapłakany :)
0
my słabo
0
najmocniejszych mamy u siebie:) Pakiete mamy, beda zwyciestwa.
0
No i bedzie ciekawie, ale mamy fajny terminarz u siebie, wiec bedzie gitarka.
10
WIdze, ze z toalety nie korzystasz. W sumie wiem dlaczego, no bo jak zęby zajmują ci 20 min to klocek pewnie 2h.
0
El pistolero troche Rronaldo sie włączył
4
mineta luzno powinna byc
0
bedzie mineta spokojnie
0
Bóg i 2-0
1
niech sie otworza u siebie i sedzia bedzie ogarniety to dwu mecz: 1-11 bedzie:)
0
dobic k e