2

Tak jest, francuzi zostali wspaniale wzbogaceni kulturowo.

1

Witajcie uchodzćy!

1

za co?

1

Nasz trenerio!!

0

Alves częstował

5

napisze na Twitterze niedługo:)

0

Ronaldo dobrze pływa, zna sie na tym. Bedzie budować baseny.

6

Bo Michał Żyro nie mogł przyjechac.

0

Nie nastawił drugiego. Wstydził sie .

29

nudzi juz mnie ta "ciezka" praca Ronaldo. Messi ciezko nie trenuje, tylko idzie na treningi grac na konsoli.

0

0

duzymi skrzypcami....

1

obierają ziemniaki

0

nie, wiesz za 5 min.

2

i pas polsatu dla Ronaldo

0

czój czój czówaj

0

nie wiem. Ja wolałbym Suareza, widac Ty nie.

2

a po co tu Ronaldo?

0

dziwne nie dziwne, dobrze ze nie objął, go za co innego.

0

Chciałbym taką pomyłke jak podczas wyborów miss universe . " Zwycięzcą Złotej Piłki jest Cristiano Ronaldo!" Ten wzruszony przytula sie do "przyjeciela" z Maroka, a ogłaszający werdykt " Przepraszam za pomyłke, oczywiście wygrywa najlepszy piłkarz na świecie Lionel Messi" Ronaldo by z gali wybiegł zapłakany :)

0

my słabo

0

najmocniejszych mamy u siebie:) Pakiete mamy, beda zwyciestwa.

0

No i bedzie ciekawie, ale mamy fajny terminarz u siebie, wiec bedzie gitarka.

10

WIdze, ze z toalety nie korzystasz. W sumie wiem dlaczego, no bo jak zęby zajmują ci 20 min to klocek pewnie 2h.

0

El pistolero troche Rronaldo sie włączył

4

mineta luzno powinna byc

0

bedzie mineta spokojnie

0

Bóg i 2-0

1

niech sie otworza u siebie i sedzia bedzie ogarniety to dwu mecz: 1-11 bedzie:)

0

dobic k e

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?