kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o 16 slabiej gramy. To dobrze, ze pozniej ;)
1
Dzis Krystek strzeli 5 brameczek ogórom i znów bedzie wielki
0
loteryjne warunki. Trafią wiatr w plecy i zabulą.
0
valencia 2 -2, i pewnie wcisną na 3-2 :)
0
mozliwe
0
macedonia +3,5 , Niemcy lepsi od Austriaków w skokach. Ja to mam za stówke
0
to było pewne przed meczem
0
Munir!
0
Oho widac, Arsenale sie oglada.
0
Yeah Yeah Yeah - Head will roll
0
te podbijanie sie różnie konczy, no ale niech bedzie te 0:4 :)
0
nie opłacało sie, jaki kurs? 1.25?
1
jadałem Stoke i Arsenal :)
0
bardzo madra, eheeh brz kitu 2 błedy
0
whatever .
0
Nie ma wrzutów, ze Mathieu na lewej? Wow
2
0
Coś czuje, ze Espanyol jest pogodzony z odpadnięciem, wiec ze 2-3 czerwony kartki ujrzymy po stronie gospodarzy
2
Szuka pracy jak wielu, wiec obiecuje niestworzone rzeczy:)
1
podbijam
0
Ale to co sie wyprawiało to tylko w Polsce. Dziennikarze musza o czyms pisac, a jeszcze o rodaku to juz w ogole .
1
Do producentów gali Złotej Piłki: W Przyszłym roku poprosimy o 10 min gale, szóstego balona dla najlepszego piłkarza w dziejach Leo Messiego i do domów.
1
Najlepszy pilkarz na świecie z piątą Złotą Piłką!
6
Messi Messi
0
abdo
2
ta alpejka amerykanska vonn ładniejsza , ale ta piłkarka tez spoko
1
Chłopcy * badz chłopaki
0
a co było?
2
a ten komentator tylko krząta
0
ale narcyz, matko jedyna