0

o 16 slabiej gramy. To dobrze, ze pozniej ;)

1

Dzis Krystek strzeli 5 brameczek ogórom i znów bedzie wielki

0

loteryjne warunki. Trafią wiatr w plecy i zabulą.

0

valencia 2 -2, i pewnie wcisną na 3-2 :)

0

mozliwe

0

macedonia +3,5 , Niemcy lepsi od Austriaków w skokach. Ja to mam za stówke

0

to było pewne przed meczem

0

Munir!

0

Oho widac, Arsenale sie oglada.

0

Yeah Yeah Yeah - Head will roll

0

te podbijanie sie różnie konczy, no ale niech bedzie te 0:4 :)

0

nie opłacało sie, jaki kurs? 1.25?

1

jadałem Stoke i Arsenal :)

0

bardzo madra, eheeh brz kitu 2 błedy

0

whatever .

0

Nie ma wrzutów, ze Mathieu na lewej? Wow

2

piekna ustawka

0

Coś czuje, ze Espanyol jest pogodzony z odpadnięciem, wiec ze 2-3 czerwony kartki ujrzymy po stronie gospodarzy

2

Szuka pracy jak wielu, wiec obiecuje niestworzone rzeczy:)

1

podbijam

0

Ale to co sie wyprawiało to tylko w Polsce. Dziennikarze musza o czyms pisac, a jeszcze o rodaku to juz w ogole .

1

Do producentów gali Złotej Piłki: W Przyszłym roku poprosimy o 10 min gale, szóstego balona dla najlepszego piłkarza w dziejach Leo Messiego i do domów.

1

Najlepszy pilkarz na świecie z piątą Złotą Piłką!

6

Messi Messi

0

abdo

2

ta alpejka amerykanska vonn ładniejsza , ale ta piłkarka tez spoko

1

Chłopcy * badz chłopaki

0

a co było?

2

a ten komentator tylko krząta

0

ale narcyz, matko jedyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?