kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale tu nie chodzi o lament tylko o zasade. Dla mnie tez mogą wygrywac 20-0, ale Espanyol i Getafe to dzi*ki w czystej postaci:)
2
Komentarz usunięty
0
co to trzeba miec w głowie...
0
karny uhuhu
2
cóz... screena robie:D
1
no i zaczynaja.
0
O i mi przypomniałes .
0
5-0.
0
2-3 ustrzeli lekko
0
Niemcy beda swiętowac na Polskiej Ziemi? no way
0
my mozemy wolec. 5-0 bedzie i tyle, po co sie łudzic.
0
to jest "nic" związanego? Trenuje tylko w Polsce i tyle.
0
Piłkarze Espanyolu juz smarują tyłki wazeliną. Nie mogą sie doczekac meczyku
5
Real i Atletico tez maja przeciwników, nie zawsze jak dzis Espanyol. Nie martw sie.
0
nie cpaj tyle to uśniesz.
6
Komentarz usunięty
5
tak, w 2007r
1
Nie da grać się na 100% przez cały sezon, chyba nie pierwszy raz to widzisz? Mimo to Barcelona nie gra najlepiej, a wyniki sa zadowalające. Więc zobaczymy jak przyjdzie forma:) a luty bedzie bardzo wymagający
0
ja postawie biali powyzej 3,5 bramki. Pewnie lekko wejdzie
2
Tak lepiej zagrali i co jeszcze. Wystarczy, ze przyśpieszyliśmy i od razu 2 bramki. Fakt, przy takim wyniku trzeba dobić przeciwnika m.in dlatego, zeby uniknac takich sytuacji jak pod koniec meczu z Oblakiem w naszym polu karnym. trzeba zaznaczyc, ze gramy co kilka dni i miejscami brakuje świeżosci i zdecydowania pod bramka przeciwnika. Najwazniejsze sa 3 pkt, mecz do zapomnienia i walczymy dalej.
2
dobrze, ze Zyro odszedl uf.
1
Jeszcze jakiś pamietny wynik z Realem, jak za Pepa. Teraz na CN np 6-0 ;)
3
Nie narzekaj. Sezon długi
1
3 pkt i gitara
0
Dzieki. Po meczu
0
qle fart
0
nie wklejaj tu tego.
9
Słabe psychicznie materace. W drugiej połowie zakończymy na manicie
0
ggggggggggggol
0
nie popłacz sie