1

ale tu nie chodzi o lament tylko o zasade. Dla mnie tez mogą wygrywac 20-0, ale Espanyol i Getafe to dzi*ki w czystej postaci:)

2

Komentarz usunięty

0

co to trzeba miec w głowie...

0

karny uhuhu

2

cóz... screena robie:D

1

no i zaczynaja.

0

O i mi przypomniałes .

0

5-0.

0

2-3 ustrzeli lekko

0

Niemcy beda swiętowac na Polskiej Ziemi? no way

0

my mozemy wolec. 5-0 bedzie i tyle, po co sie łudzic.

0

to jest "nic" związanego? Trenuje tylko w Polsce i tyle.

0

Piłkarze Espanyolu juz smarują tyłki wazeliną. Nie mogą sie doczekac meczyku

5

Real i Atletico tez maja przeciwników, nie zawsze jak dzis Espanyol. Nie martw sie.

0

nie cpaj tyle to uśniesz.

6

Komentarz usunięty

5

tak, w 2007r

1

Nie da grać się na 100% przez cały sezon, chyba nie pierwszy raz to widzisz? Mimo to Barcelona nie gra najlepiej, a wyniki sa zadowalające. Więc zobaczymy jak przyjdzie forma:) a luty bedzie bardzo wymagający

0

ja postawie biali powyzej 3,5 bramki. Pewnie lekko wejdzie

2

Tak lepiej zagrali i co jeszcze. Wystarczy, ze przyśpieszyliśmy i od razu 2 bramki. Fakt, przy takim wyniku trzeba dobić przeciwnika m.in dlatego, zeby uniknac takich sytuacji jak pod koniec meczu z Oblakiem w naszym polu karnym. trzeba zaznaczyc, ze gramy co kilka dni i miejscami brakuje świeżosci i zdecydowania pod bramka przeciwnika. Najwazniejsze sa 3 pkt, mecz do zapomnienia i walczymy dalej.

2

dobrze, ze Zyro odszedl uf.

1

Jeszcze jakiś pamietny wynik z Realem, jak za Pepa. Teraz na CN np 6-0 ;)

3

Nie narzekaj. Sezon długi

1

3 pkt i gitara

0

Dzieki. Po meczu

0

qle fart

0

nie wklejaj tu tego.

9

Słabe psychicznie materace. W drugiej połowie zakończymy na manicie

0

ggggggggggggol

0

nie popłacz sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?