0

jeszcze pare min i gwizdy :)

1

Oblak oby tak dalej

0

Hmm, moze dlatego, ze zawsze porazki białych ciesza?

0

gggggggggggggggggggol

0

uff Atletico grac. Dobrze, ze nurek jest cienki

0

James cienki jak sik pajaka. Kucharczyk 2

0

Atleti przycisnęło

0

ajjj

0

a daj Ty spokoj. Tylko głupcy mogą nazywac Zidana najlepszym trenerem

2

nie zacina sie i dobra jakosc, ale nie mozna powiększyc ekranu

0

ja mam over Atletico 1,5 wlasnie

0

Materace spokojnie mają szanse na wygranie. Danilo = Brzyski.

0

Neymar -przestał, Busi - przestał, a ten dalej świruje.

0

czlowiek szklanka. Wroci do Anglii i powrót do formy

0

city bts

0

Taki smieszny Arsenal nas cisnie... Dobra grajcie kontry

1

Messiemu wystarczą wolne: 20-27m :)

0

pojechac do Monachium

0

Arsenal - Barca. Na mecz u siebie to jeszcze dłuzej poczekamy.

0

To co zaraz materace strzelaja?

0

105 razy

0

24

3

za wczesnie.

0

Dzeko buahahha ale przestrzelił. No , ale teraz juz poprawnie. 1-0

0

I co przez 2 lata tam uczyc sie bedziesz? Bez sens

0

Bez jaj. Tutaj tak wyszedł. Grubo po 20-stce jest

0

bedzie

0

Tak, przy 5.

0

jeszcze remis w Madrycie i miod weekend

0

Teraz za ciosem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?