0

Kameni! Teraz jechac ich za kare

0

Rayo juz po 2.

0

Sevilla juz 2

0

a to pedziuś jeden

0

Nie ma sie czego obawiać. W Londynie nawet możemy przegrac( juz było 2-1) a na CN ich powieziemy kilkoma. Arsenal to żaden wyznacznik. Tak samo ManUtd,City. Jedynie problemy mogliby sprawić niebiescy ze swoim autobusem.

0

No i Sevilla prowadzi

0

Cały tydzien wchodziło i dzis Real remis. No ale tak to jest, że ostatni mecz nie siada:D

3

Zapominamy o tym meczu i czekamy cierpliwe na Arsenal :)

1

Komentarz usunięty

0

odpusc sobie

1

Muller na 2-1 Bramka z przewrotki

0

mozna :)

0

no i my to samo, wiec podwójna moc

0

jeszcze 15 min ,

0

no,ale i pięciu bramek bagazu też zycze.

0

pokolei

1

No niestety. Jutro Malaga - Real 1:1, ale to nic chyba?

1

Jak zapewnimy sobie misrzostwo.

1

Po razie : Messi, Neymar Suarez - do domu

0

Komentarz usunięty

0

Cavaniiiiii

0

Wilian jaki nurek

2

chyba oszalałes. Jak już piszesz o wpadce to jasne, ze w Londynie np(2-1), a u siebie i tak ich rozniesiemy kilkoma bramkami. W lidze taka wpadka dużo więcej szkód by napędziła

0

heheszki

1

Biali na swojej stronie nas wychwalają, az szkoda, ze nie gramy znimi nastepnego meczu. Kisiel w majtach maja niewyobrazalny

0

tak było.

1

W drugiej połowie MSN zrobi swoje, spokoojnie.

5

Tak sie strzela wolne panie Ronaldo

1

co za bzdury wypisujesz?

23

Zobaczycie, ze Celta zepnie posladki do maksimum. Z każdego rezultatu dającego 3 pkt trzeba być zadowolonym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?