kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kameni! Teraz jechac ich za kare
0
Rayo juz po 2.
0
Sevilla juz 2
0
a to pedziuś jeden
0
Nie ma sie czego obawiać. W Londynie nawet możemy przegrac( juz było 2-1) a na CN ich powieziemy kilkoma. Arsenal to żaden wyznacznik. Tak samo ManUtd,City. Jedynie problemy mogliby sprawić niebiescy ze swoim autobusem.
0
No i Sevilla prowadzi
0
Cały tydzien wchodziło i dzis Real remis. No ale tak to jest, że ostatni mecz nie siada:D
3
Zapominamy o tym meczu i czekamy cierpliwe na Arsenal :)
1
Komentarz usunięty
0
odpusc sobie
1
Muller na 2-1 Bramka z przewrotki
0
mozna :)
0
no i my to samo, wiec podwójna moc
0
jeszcze 15 min ,
0
no,ale i pięciu bramek bagazu też zycze.
0
pokolei
1
No niestety. Jutro Malaga - Real 1:1, ale to nic chyba?
1
Jak zapewnimy sobie misrzostwo.
1
Po razie : Messi, Neymar Suarez - do domu
0
Komentarz usunięty
0
Cavaniiiiii
0
Wilian jaki nurek
2
chyba oszalałes. Jak już piszesz o wpadce to jasne, ze w Londynie np(2-1), a u siebie i tak ich rozniesiemy kilkoma bramkami. W lidze taka wpadka dużo więcej szkód by napędziła
0
heheszki
1
Biali na swojej stronie nas wychwalają, az szkoda, ze nie gramy znimi nastepnego meczu. Kisiel w majtach maja niewyobrazalny
0
tak było.
1
W drugiej połowie MSN zrobi swoje, spokoojnie.
5
Tak sie strzela wolne panie Ronaldo
1
co za bzdury wypisujesz?
23
Zobaczycie, ze Celta zepnie posladki do maksimum. Z każdego rezultatu dającego 3 pkt trzeba być zadowolonym.