0

No to jeszcze niech dziś Valencia z Materacami powalczy.

1

Grubyyyyyyyy

0

Masche elegancko.

0

Roberto, Verma, Bartra jazda

2

Leooooooo

0

pol skladu

0

nierównośc:P a u Munira kora.

0

nie bylo spalonego

0

a tam. Żadna nowość.

0

Messi - wiadomo. Suarez - walczak. Siąda w drugiej połowie gospodarze i Barca zakonczy ten mecz.

0

Meeeeeeeessii niemozliwy7

0

Co oni robią?

1

Ze bardziej ważne, czy bedzie Barca w finale LM, to czy on zapłaci za tą kolacje.

1

Heh, wystarczyło, ze Messi lekko przyśpieszył :)

0

Dobrze, ze szybko bramka padła. Teraz bedzie troszke latwiej

0

Munirrrrrrrr

0

Miał prawo, wrecz obowiązek jezeli upłynął dodatkowy czas gry ( nawet jak w takich okolicznościach). Kiedyś widziałem sedzia zakończył mecz w 94min i 15 sek, choć chwile wcześniej był rzut karny. Przepis jest przepis.

1

naprawdę piszemy razem.

0

Raz na pięc meczów wyjdzie.

0

nie wskazany

2

180cm

1

Robben co typ... Mullera mial wolnego

0

Ciezko mi sobie wyobrazic Lester w LM :)

0

zaraz jeszcze wyrecytuje sklad Kaiseslautern z 98'

2

ale ten Hajto gada farmazony.....

0

szybki :)

1

Stoke gool

0

Real idzie po mistrza!


NOT

0

Maszyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?