kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli byłby halny i poniosło piłke i po drodze nikt nie dotknął jej to NIE.
2
W normalnej dyspozycji byśmy wygrali z takim Realikiem 3-0, a wczoraj nie szło wybitnie. Tuż tuż bardzo wazny mecz, Lucho musi ich max zmotywować. Mecz prestiżowy przegrany, ale nie zapominajmy, ze liczymy się mocno na 3 frontach ( puchar - finał, liga - bardzo blisko ) . Jestesmy prawie na mecie, chlopaki musza sie ogarnac
2
ktore miejsce macie padalcu? jak tam puchar krola? chowaj sie słabiaku :)
1
Przegrac mozna, ale nie w taki sposob. Skanndal
1
hahaha ja wale
0
w koncu! rteraz ich!
0
nie ma
0
o ludzie
1
gggggggggggggggggggggggggggggggoooooooooool NIE KTO INNY!
0
ramos kur
0
nie wchodzic.
2
No nudno troszke. Ramos powinien juz byc w szatni. Przyspieszyc troche strzelic tą 1,2 bramki i moga myslec o Atletico. Real NIC nie gra
0
ramos czerwona i rzut wolny.
0
ale sie kikosza #^%#%^#
0
Real piłki nie wacha:)
0
gruby ................
0
Wyobrazcie sobie ile razy bedzie dzis C. nurkowac i błagac o karnego/wolnego.
0
mnie nie.
0
to jest tak dawno jak Real ostatni raz byl mistrzem.
6
jak to mieszane? mieszane to moga być sosy w kebabie. Tylko wygrana jutro. 2-0.
0
Boli cie odejscie nie naszego zawodnika do innego klubu? Boli cie odejscie bramkarza który prawdopodobniej SAM chce odejsc? niezłe masz problemy
5
Juz widze teraz te komentarze jak np Matts robi karygodny błąd np i odpadamy z LM. Ludzie, gra ten więcej, który jest w lepszej formie. Bravo zasłużenie gra więcej, bo jest po prostu lepszy.
0
Totki i Basel. Sion bez 8 podstawoych graczy. Pozniej podziękujesz.
0
ta super normalnie.
13
nie ma takiego przegrywania.
0
222222222222222
0
West Ham golll
0
Ja na x2. Ktos wygra na pewno :)
0
no oby nie :)
0
Jednak nieaktualne,.