0

Jeżeli byłby halny i poniosło piłke i po drodze nikt nie dotknął jej to NIE.

2

W normalnej dyspozycji byśmy wygrali z takim Realikiem 3-0, a wczoraj nie szło wybitnie. Tuż tuż bardzo wazny mecz, Lucho musi ich max zmotywować. Mecz prestiżowy przegrany, ale nie zapominajmy, ze liczymy się mocno na 3 frontach ( puchar - finał, liga - bardzo blisko ) . Jestesmy prawie na mecie, chlopaki musza sie ogarnac

2

ktore miejsce macie padalcu? jak tam puchar krola? chowaj sie słabiaku :)

1

Przegrac mozna, ale nie w taki sposob. Skanndal

1

hahaha ja wale

0

w koncu! rteraz ich!

0

nie ma

0

o ludzie

1

gggggggggggggggggggggggggggggggoooooooooool NIE KTO INNY!

0

ramos kur

0

nie wchodzic.

2

No nudno troszke. Ramos powinien juz byc w szatni. Przyspieszyc troche strzelic tą 1,2 bramki i moga myslec o Atletico. Real NIC nie gra

0

ramos czerwona i rzut wolny.

0

ale sie kikosza #^%#%^#

0

Real piłki nie wacha:)

0

gruby ................

0

Wyobrazcie sobie ile razy bedzie dzis C. nurkowac i błagac o karnego/wolnego.

0

mnie nie.

0

to jest tak dawno jak Real ostatni raz byl mistrzem.

6

jak to mieszane? mieszane to moga być sosy w kebabie. Tylko wygrana jutro. 2-0.

0

Boli cie odejscie nie naszego zawodnika do innego klubu? Boli cie odejscie bramkarza który prawdopodobniej SAM chce odejsc? niezłe masz problemy

5

Juz widze teraz te komentarze jak np Matts robi karygodny błąd np i odpadamy z LM. Ludzie, gra ten więcej, który jest w lepszej formie. Bravo zasłużenie gra więcej, bo jest po prostu lepszy.

0

Totki i Basel. Sion bez 8 podstawoych graczy. Pozniej podziękujesz.

0

ta super normalnie.

13

nie ma takiego przegrywania.

0

222222222222222

0

West Ham golll

0

Ja na x2. Ktos wygra na pewno :)

0

no oby nie :)

0

Jednak nieaktualne,.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?