kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ney no bez jaj
0
widziałem w bramce
2
Gdyby więcej zimnej krwi zachowali pilkarze Sportingu, to spokojnie mogłby remis. Łatwo przechodzą pod nasze pole karne
9
zawal
0
Messi co piła, Neymar ...
0
Meeeeeeeesssssssssssi krol
0
Bravo, uff. Powinno byc w plecy
0
na meczu!
1
2-3 to bylo pewne
11
macie pewniaka na dzis https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/13082562_854552201338468_464726401922575337_n.png?oh=abbed70382462da7355a88ada715212a&oe=57BE43C2
1
no i remis
0
ta, kontia.
0
jak juz to takie minki wstawiac po meczu. Wlepią jeszcze 2 i zdziwko bedzie
1
uuu 2-1
1
chyba po kursie 1,01
1
22222222222222222 2 2 zero
2
ggggggggggggggggggggol
0
dicho ładuj ile wlezie i bedzie dobrze.
4
City ma wazniejszy mecz z białymi. Nie beda sie dziś zażynac.
0
0
iksde
5
Wszystko przez ciebie
0
Oho. Nurek mu sie wlaczyl
0
boze
0
Nurek gol, pewnie odrobia
0
Napisze Ci . NOT. google nie gryzie
1
Wilki zakontruja ich. Zobaczycie
0
no nie strzelimy............
0
Jak chcemy cos ugrac w tym meczu to podstawa jest skutecznosc.
0
o kurde Arda