0

Ney no bez jaj

0

widziałem w bramce

2

Gdyby więcej zimnej krwi zachowali pilkarze Sportingu, to spokojnie mogłby remis. Łatwo przechodzą pod nasze pole karne

9

zawal

0

Messi co piła, Neymar ...

0

Meeeeeeeesssssssssssi krol

0

Bravo, uff. Powinno byc w plecy

0

na meczu!

1

2-3 to bylo pewne

1

no i remis

0

ta, kontia.

0

jak juz to takie minki wstawiac po meczu. Wlepią jeszcze 2 i zdziwko bedzie

1

uuu 2-1

1

chyba po kursie 1,01

1

22222222222222222 2 2 zero

2

ggggggggggggggggggggol

0

dicho ładuj ile wlezie i bedzie dobrze.

4

City ma wazniejszy mecz z białymi. Nie beda sie dziś zażynac.

0

0

iksde

5

Wszystko przez ciebie

0

Oho. Nurek mu sie wlaczyl

0

boze

0

Nurek gol, pewnie odrobia

0

Napisze Ci . NOT. google nie gryzie

1

Wilki zakontruja ich. Zobaczycie

0

no nie strzelimy............

0

Jak chcemy cos ugrac w tym meczu to podstawa jest skutecznosc.

0

o kurde Arda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?