0

0

na polsacie słabo sie ogladało

0

Znów jakis kibic wbiegł:)

3

Shakira !

3

ale za co nalezy im sie? Jak oni nic nie graja.

0

Pedritto :D

0

ale seta

5

O Krystynie mogłby godzinny pokaz slajdów zrobić z jego symulkami, a ten sie czepia Sergio i jednorazowa symulka. Debil

0

ja rowniez

0

remis

0

0

moze ma takie hobby?

0

dzień dobry

0

jak dziennikarze takie pytania zadawali... to sobie walił z nich beke

0

19

0

Krychowiak na treningu opatrywany... skręcona kostka..

1

Casillas na bramce? grubo stawiam obie strzelą, w meczu z Czechami :)

1

Estonii to i Polska by wklepała kilka bramek. Chociaz... moze i nie.

5

Pojedynczy mur wystarczył:)

0

Laskowski to wiadome, ze klasa. Jasina jakby komentował to po 10 min chrapu chrapu

0

ależ niemcy zaczynaja e: spalony

1

dzieki. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi.

0

Macie może skład Niemców i Węgrów?

0

Chciał konkretne wzmocnienia do walki o LM. Prezes powiedział, ze ma prowadzac młodych i grac. Wiec sie nie dogadali. A Czerczesow ma inne propozycje , m.in Spartak Moskwa

1

poprawione? czy aby na pewno?

1

nie łudź się. Miałem mnóstwo podobnych przypadków. Zostanie rozliczone po 1.00

0

zalezy jaki Górnik , he he

0

Szybko do szatni! :D

0

Koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

słupek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?