kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://pierwsza.tv/player/watch/198
0
na polsacie słabo sie ogladało
0
Znów jakis kibic wbiegł:)
3
Shakira !
3
ale za co nalezy im sie? Jak oni nic nie graja.
0
Pedritto :D
0
ale seta
5
O Krystynie mogłby godzinny pokaz slajdów zrobić z jego symulkami, a ten sie czepia Sergio i jednorazowa symulka. Debil
0
ja rowniez
0
remis
0
http://seb-tv.pl/ps.php
0
moze ma takie hobby?
0
dzień dobry
0
jak dziennikarze takie pytania zadawali... to sobie walił z nich beke
0
19
0
Krychowiak na treningu opatrywany... skręcona kostka..
1
Casillas na bramce? grubo stawiam obie strzelą, w meczu z Czechami :)
1
Estonii to i Polska by wklepała kilka bramek. Chociaz... moze i nie.
5
Pojedynczy mur wystarczył:)
0
Laskowski to wiadome, ze klasa. Jasina jakby komentował to po 10 min chrapu chrapu
0
ależ niemcy zaczynaja e: spalony
1
dzieki. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi.
0
Macie może skład Niemców i Węgrów?
0
Chciał konkretne wzmocnienia do walki o LM. Prezes powiedział, ze ma prowadzac młodych i grac. Wiec sie nie dogadali. A Czerczesow ma inne propozycje , m.in Spartak Moskwa
1
poprawione? czy aby na pewno?
1
nie łudź się. Miałem mnóstwo podobnych przypadków. Zostanie rozliczone po 1.00
0
zalezy jaki Górnik , he he
0
Szybko do szatni! :D
0
Koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
słupek :D