0

Ronaldo hahahahha. Przepraszam, ale nie zdzierże hahah. Ale zareagował.

1

ggggggggggggol

1

Nurkowanie- mode on.

1

Ronaldo........

0

Kurde mogli dobic.

1

spokojnie jeszcze nie koniec meczu

0

gggggggggggggol

13

Nie cytuj debili.

0

Ronaldo podał ?

1

nudne juz to sie robi... zmien płyte .

2

Macha tak łapami, ze do niedługo go LOT-u zatrudnią.

1

niech sie nacieszy, bo Bale przejmie wolne :)

0

ggggggggggol

2

Machanie łapami włączone.

0

3 mecz, 3 dni picia - tak duzo?

23

szklanka z wódką.

23

Bo mistrzowie nie kalkulują , tylko jadą po kolei. Widac, nie rozumiesz tego

0

w fazie play off by zniszczyli. Trzeba sie cieszyc każdym kolejnym meczem. Przejscie Szwajcarów i zakonczenie przygody to i tak sukces

3

Chorwacja do ogrania? Mocne słowa.

1

Włochy maja pierwsze miejsce i dzis wyjdą przetasowani. Portugalia to niewiadoma. A to ze faworyci bukmacherów to nic nie oznacza. Reasumujac nie wejdzie, ale nie załamuj sie od razu:)

0

na 2 transmisje jedziesz?

0

Ten co szmuglował fajki.

1

Podrośniesz troche i zrozumiesz.

4

Kto Ci każe ogladac na polsacie?

2

Było więcej razy niż Najman klepał mate.

3

telefonami, komputerami i urządzeniami przenośnymi.

1

Amen.

0

Bedzie 1;1. Bramke zawali Cionek.

1

Cionek to jest kryminał w obronie. Jak Ukraincy bedą mieli troche oleju w głowie to beda wiedziec, którędy atakowac. Oby był wspierany przez Kube i przodzie w koncu bedzie lepsza skuteczność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?