1

Kursy na to powinny byc. Powącha do 30' kurs @1.8

0

ale wygrzebałes

2

naprawdę *

2

nie wygraja, fart sie w koncu skonczy.

0

Helena... Ty wiesz co

0

Fabian tylko obron cos!

0

Will Smith?

1

hahahaha

0

Krychowiak jedynie wie jak z tyłu sie zachowac. No nic.

1

Ronaldo..... buahahha

3

tylko dlatego?

0

hahahah Nurkaldo

0

no, nie dajemy tak

1

Ronaldo juz by lezał dawno

1

nie znasz kultury niektorych panstw to sie nie wypowiadaj.

2

2-0 Dla nas. Glik i Pazdan. Ronaldo konczy kariere reprezentacyjna.

0

Już grał, wrocil tam gdzie jego miejsce:)

7

Dzwoni blondynka do warsztatu samochodowego i mowi:
- Dzien dobry, bo ja mam problem
Mechanik: jaki?
- No wiem pan... bo mi cieknie spod auta.. takie ciemne, geste...
Mechanik: to olej
- Ok to oleje...

1

Jeżeli nawet to jednak jest Stegen. To nie tak, ze odchodzi jeden i zostajemy na lodzie. Poza tym można zawsze poszukac kogoś na jego miejsce i życie toczy sie dalej. Taka kolej rzeczy

1

to lepsze

0

222222222222

2

Może jeszcze bedzie skład Kaiseslautern z 98'

0

Good story bro!

1

2

Islandio, ogien za ciosem

1

goooooooooool 1 1

0

karny

0

http://aliez.me/live/asfg121/ link do meczu PL jak ktos chce

0

Niechciałbys.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?