kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Legii za wysokie.
1
Wisla wtedy taki Dundalk rozniosla by 6-0
4
Napisal prawde
0
Tak, tylko ze juz 2 raz nie strzelil
0
Silva raz
0
jeszcze karny bedzie sp0kojnie
0
http://e-sporting.pl/buty-adidas-zx-flux-s78977,40,5543,7525
z tymże to sa buty damskie
0
Lewy dotknal z raz pilke?
1
3. oby nie
0
Na Pique głosniejsza akapela :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
zazdroscic? jakos gdy sie spotykaja z hiszpanskimi to szybki oklep dostaja. Niczego im nie zazdroszcze.
0
ze co?
0
Każe wybierac
8
Koles 2 razy podał Macie. Dobry łeb
0
Mata 0:1
1
ManUtd jak ktos chce c+ PL http://aliez.me/live/dgp8yhrt/
0
w nocy Wlodarczyk, Fajdek- 2 złota. Biegi, Ewa Swoboda, polacy reczna. Cos tam jeszcze
0
Super.
1
Dzis najwazniejszy mecz Polakow, aby rozdupić w pyl Ruskich no i Malachowski. Reszta w nocy
0
Messi krol wolnych !
1
wygrywamy 2-1
0
Bedzie pogrom.
2
Messi co podal :D
0
Nie ma lekko
0
co tam sie odp...........
0
latwy to byl tylko 1 set
0
Spokojnie, to dopiero poczatek sezonu:) Jeszcze duzo farta moga zaliczyc,
0
ale sie bronia :D
0
Na razie ladnie ciśniemy Persów. O to chodzi