1

Legii za wysokie.

1

Wisla wtedy taki Dundalk rozniosla by 6-0

4

Napisal prawde

0

Tak, tylko ze juz 2 raz nie strzelil

0

Silva raz

0

jeszcze karny bedzie sp0kojnie

0

0

Lewy dotknal z raz pilke?

1

3. oby nie

0

Na Pique głosniejsza akapela :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

zazdroscic? jakos gdy sie spotykaja z hiszpanskimi to szybki oklep dostaja. Niczego im nie zazdroszcze.

0

ze co?

0

Każe wybierac

8

Koles 2 razy podał Macie. Dobry łeb

0

Mata 0:1

1

ManUtd jak ktos chce c+ PL http://aliez.me/live/dgp8yhrt/

0

w nocy Wlodarczyk, Fajdek- 2 złota. Biegi, Ewa Swoboda, polacy reczna. Cos tam jeszcze

0

Super.

1

Dzis najwazniejszy mecz Polakow, aby rozdupić w pyl Ruskich no i Malachowski. Reszta w nocy

0

Messi krol wolnych !

1

wygrywamy 2-1

0

Bedzie pogrom.

2

Messi co podal :D

0

Nie ma lekko

0

co tam sie odp...........

0

latwy to byl tylko 1 set

0

Spokojnie, to dopiero poczatek sezonu:) Jeszcze duzo farta moga zaliczyc,

0

ale sie bronia :D

0

Na razie ladnie ciśniemy Persów. O to chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?