9

Tak, zaraz Andora w 7 bedzie grała

0

Nawet w Polsce.

0

Jakby Messi grał w Europejskim kraju typu Portugalia czy Holandia, to miałby pincet bramek juz w reprze

17

Do Barcy go

0

Bulgaria karny, dawac brame

0

tak samo Legii nawtyka i juz kuerwa wielki krol.

0

Arsenal win

0

ole, tera wygrac w Vigo

0

Real tyllko wrzutki. To tak jakbym ogladał polską lige

0

w 89 strzela

1

ok

0

Nie chce krakac,alw wsadza biali na 2-1

0

Tak

2

Cienki ten Real. Oni poza wrzutkami cos umieją? a Ronaldo,Bale, Benzema stoją sobie w przodu i czekają na zbawienie. Nie wyobrazam sobie tak pasywnie grających MSN

0

6

za Interem portugalczyka? to chyba tylko Ty

0

meczosy.pl

0

PO meczu.

0

zawiesił buty na kołku.

0

On jest niesamowity

0

hahaha!

0

wyczułes moment

0

eh 0-1

1

skasuj to, chłopie

0

Oby jak najdłuzej

1

Dziś Valnecia wygra, czuje to.

1

totki obie druzyna strzela, Olimpiakos.

0

Wisła Płock wygrywa z faworyzowaną FC Barceloną po pierwszej połowie 12:11. Ciekawy meczyk, dobrze broni bramkarz Nafciarzy.

3

Atletico pewnie strzeli standardowo na 1-0 w 89'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?