0

na aliez juz działa

0

Napisałem Ci wiadomosc.

8

Ty tam uwazaj bo zapłacisz za smsa ponad 30zł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

To sie odprawi Bayern i po kłopocie.

1

Borussia M+ Benfica = do kasy

0

W okresie wakacyjnym jakos dłuzej musiałes wytrzymac

2

link wkleje przed meczem

0

No wydaje sie fajny, ale mozemy wygrac równiez 0-1,0-2 IMO.

0

Wielokrotnie juz te pytanie padało.

1

0

na aliez zle sie oglada?

0

nie trzeba wykupywac, zeby obejrzec dobra jakosc i bez zaciec

1

za 5 zł mozesz postawic. Dla mnie takie wyniki smiało mogą pasc

3

Kerber ją zniszczy tak samo w 2 secie

3

Dzisiaj wszyscy jestesmy Baskami. Jazda z nimi

1

Bo puszcza Canal+ Z Lwami a nie z Wilkami

0

z rok posiedzi

3

to postaw dom

0

Sevilla gooooooolaso

1

Jednak dla mnie wazniejszy o uklad tabeli niż ogladanie angielskich druzyn.

0

0

a Materace znajc ich pewnie wcisną na 1-0 w 90'

0

Nie da sie.

0

Dembele z Borussi,młody bramkarz Milanu równiez

1

jak juz to Cibulkova seta urwie, ale nie wiem w jakim buku grasz i czy jest tam taka opcja

0

wczesniej widziałem, wiele bramek takich sędzia puszczał

0

Absorbował bramkarza i byl na pozycji spalonej. Nowe przepisy mowią, ze w takiej sytuacje odgwizduje sie ofsajda.

20

Przede wszystkim nie ma co sie spieszyc, tylko dobrze wyleczyc kontuzje. Iniesta nie ma 25 lat, teraz trzeba na niego dmuchać i chuchać

2

Mozemy w kazdym meczu strzelac zwycieskie bramki w 94 minutach... ten bol tyłka białych szczekaczy... miod na serce:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?