kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda, ze nie lubELskie , to bym sie pofatygował.
0
jaki rocznik?
0
To początek sezonu koles.
0
Arsenal klepie jak My
0
222222222222 Arsenal
0
Ależ bład. Brawo Alexis
1
http://aliez.me/live/dff5hges/
1
jak tasmy warte 1,5k to nie martw sie. Co innego Ci nie wejdzie.
0
Ależ grają! LM ich! oh wait...
0
Srogo.
2
nie zwalnia gry i akcje płynne, szybkie
0
To wyłącz lepiej.
5
Ale pewnie strzeli Legii w dwu meczu z 8 bramek
0
Zaraz o sobie przypomni wywracając sie przez kreta i machając łapami, ze faul
0
a Olaboga jest taki bezstronny, ze hej
0
Real ich łyknie na miekko. Tak jak piszesz, my musimy wygrac to jest najwazniejsze
1
Ja do pracy o 6, a na pewno mecz obejrze. Zreszta jak zawsze
2
Raz nie bylem w pracy. Kacowe
0
No i porażki Relu równiez.
12
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_1y1fkQ4720AKIzefj3T4UQIX6KhO8fw9,w400.jpg
6
https://scontent-amt.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14322312_1173352089377047_4519093084482562889_n.jpg?oh=85f77b11a5b17b393012a1d594f4b637&oe=583FC584
4
Ja juz postawiłem
2
pewnie tak
1
Pazdan hahaha
0
legia 2 2
2
na ławke jak jak najbardziej
0
Zaglebie dwa dwa 2-0!
0
Konina przed meczem? Czemu nie
4
Zaglebie raz!
1
naprawdę