0

szkoda, ze nie lubELskie , to bym sie pofatygował.

0

jaki rocznik?

0

To początek sezonu koles.

0

Arsenal klepie jak My

0

222222222222 Arsenal

0

Ależ bład. Brawo Alexis

1

1

jak tasmy warte 1,5k to nie martw sie. Co innego Ci nie wejdzie.

0

Ależ grają! LM ich! oh wait...

0

Srogo.

2

nie zwalnia gry i akcje płynne, szybkie

0

To wyłącz lepiej.

5

Ale pewnie strzeli Legii w dwu meczu z 8 bramek

0

Zaraz o sobie przypomni wywracając sie przez kreta i machając łapami, ze faul

0

a Olaboga jest taki bezstronny, ze hej

0

Real ich łyknie na miekko. Tak jak piszesz, my musimy wygrac to jest najwazniejsze

1

Ja do pracy o 6, a na pewno mecz obejrze. Zreszta jak zawsze

2

Raz nie bylem w pracy. Kacowe

0

No i porażki Relu równiez.

4

Ja juz postawiłem

2

pewnie tak

1

Pazdan hahaha

0

legia 2 2

2

na ławke jak jak najbardziej

0

Zaglebie dwa dwa 2-0!

0

Konina przed meczem? Czemu nie

4

Zaglebie raz!

1

naprawdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?