0

haha ale dupy musza bialych psiaków bolec hahaha

0

siiiiiiiiiiiiiiiiii

0

tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

wturlajcie ta bramke chocby dupa!

2

zwyciestwo lepsze niz remis

5

Czuje bramke Messiego z wolnego na 2-3

0

22222222222222222222222 jedziemy z nimi!!!!!!

0

Houston, mamy problem

0

pfffffffffff

0

kkkkkkkkku

1

Przeszkadzanie bramkarzowi, wiele juz takich bramek zostało nieuznanych.

0

sssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Borussia w pupe 1-0

0

Eibar - frajerzy roku

0

Brandy najlepiej pić czystą małymi lykami, bo prawidzy aromat uwalnia się dopiero po kilku minutach po nalaniu. Cola i Sprite to zdecydowanie zabijają smak Brandy wiec wrecz grzech tak pić. Jak juz chcesz z czyms pic to rozcieńczyć z sokiem jabłkowym który jest delikatny i nie zabije tak smaku

1

naprawdę

2

Pierwsza połowa: http://uptobox.com/rg2r686cl4tk Druga połowa: http://uptobox.com/dm56mye8zrbt Canal+

0

w meczu naszym obie strzelą, Darmstadt z remisem. Barca w reczna ciezko, ja mam Veszprem +1,5 gola

1

0

każda druzyna ma chwilowy/ dłuzszy kryzys.

0

bedzie podany dobry link przed meczem

1

mi nie

0

worek kartofli

0

Dzis jako 9

0

2-4:0 - wow brawo, 5-6:0 normalka , 7-8:0 kompromitacja, 10:0 i wiecej : nie wracajcie do domu

0

Jeszcze jest dobry kurs na 2 karne lub wiecej kurs 11.

0

Nic sie nie skonczyl, bardzo dobrze, ze bedzie kontynuacja

0

W przyszłym roku, nie wiadomo dokladnie kiedy

5

prędzej na dom dziecka to wplac, szkoda kasy

1

Ale Sporting nie dązył zbytnio do kolejnych bramek, mozliwe ze trener nakazał bawic sie w dziada i oszczedzał siły na weekenowe spotkanie ligowe. Puściles juz to? Tak czy siak powo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?