kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha ale dupy musza bialych psiaków bolec hahaha
0
siiiiiiiiiiiiiiiiii
0
tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
wturlajcie ta bramke chocby dupa!
2
zwyciestwo lepsze niz remis
5
Czuje bramke Messiego z wolnego na 2-3
0
22222222222222222222222 jedziemy z nimi!!!!!!
0
Houston, mamy problem
0
pfffffffffff
0
kkkkkkkkku
1
Przeszkadzanie bramkarzowi, wiele juz takich bramek zostało nieuznanych.
0
sssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Borussia w pupe 1-0
0
Eibar - frajerzy roku
0
Brandy najlepiej pić czystą małymi lykami, bo prawidzy aromat uwalnia się dopiero po kilku minutach po nalaniu. Cola i Sprite to zdecydowanie zabijają smak Brandy wiec wrecz grzech tak pić. Jak juz chcesz z czyms pic to rozcieńczyć z sokiem jabłkowym który jest delikatny i nie zabije tak smaku
1
naprawdę
2
Pierwsza połowa: http://uptobox.com/rg2r686cl4tk Druga połowa: http://uptobox.com/dm56mye8zrbt Canal+
0
w meczu naszym obie strzelą, Darmstadt z remisem. Barca w reczna ciezko, ja mam Veszprem +1,5 gola
1
http://uptobox.com/oeg1qybuvbph
0
każda druzyna ma chwilowy/ dłuzszy kryzys.
0
bedzie podany dobry link przed meczem
1
mi nie
0
worek kartofli
0
Dzis jako 9
0
2-4:0 - wow brawo, 5-6:0 normalka , 7-8:0 kompromitacja, 10:0 i wiecej : nie wracajcie do domu
0
Jeszcze jest dobry kurs na 2 karne lub wiecej kurs 11.
0
Nic sie nie skonczyl, bardzo dobrze, ze bedzie kontynuacja
0
W przyszłym roku, nie wiadomo dokladnie kiedy
5
prędzej na dom dziecka to wplac, szkoda kasy
1
Ale Sporting nie dązył zbytnio do kolejnych bramek, mozliwe ze trener nakazał bawic sie w dziada i oszczedzał siły na weekenowe spotkanie ligowe. Puściles juz to? Tak czy siak powo