0

od 7 lat na tym stadionie?

0

Marlon jazda

1

od 7 lat?

0

kartka za symulke

0

ok

0

zaaraz wcisną.... nic sie nie zmienilo

0

Houston mamy problem

0

czub

0

1

0

Ja nie miałbym nic przeciwko na 0-1 z 4 metrowego spalonego Masche. Radze zejsc na ziemie

0

pogadaliscie?

0

materace 1

1

0

nie ma

0

Arsenal ich w 2 połowie pogoni

2

nie piszcie w ogole, bo ja nie ogladałem jeszcze ;)

0

Wow, Genua mocna u siebie

57

Jak ostatnio Barca wygrywała na Anoeta to niektórych użytowników na swiecie nie było

0

Juve w tyłeczek 2-0

23

Panie, ja to 1-0 wezme po bramce Stegena w 95 minucie

1

ja dotpay 1 sek i hajs na koncie

1

ALe u siebie to oni wychodzą z jakas magiczną piana na pysku i nas golą. No chyba, ze Messi dzis wyjasni, w co mocno wierze

0

na co bardziej wyczekujesz? haha,

11

0

No cóz, mam zle przeczucia. Postawie 200zl na RSSS , jak Barca wygra to nawet nie bede pamietac ze stawiałem:)

5

Real jest cienki jak sik pająka, ale maja nad nami przewage a my jeszcze jutro wiadomo gdzie i z kim... niesamowite

6

ale to Czop

0

na spokojnie wiedziałem, ze nie strzeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?