kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
od 7 lat na tym stadionie?
0
Marlon jazda
1
od 7 lat?
0
kartka za symulke
0
ok
0
zaaraz wcisną.... nic sie nie zmienilo
0
Houston mamy problem
0
czub
0
http://aliez.me/live/d488okjhbdf/ tu
1
http://aliez.me/live/d488okjhbdf/
0
Ja nie miałbym nic przeciwko na 0-1 z 4 metrowego spalonego Masche. Radze zejsc na ziemie
28
https://media.giphy.com/media/3oz8xOPsg443cApcWc/giphy.gif
0
pogadaliscie?
0
materace 1
1
http://aliez.me/live/d488okjhbdf/
0
nie ma
0
Arsenal ich w 2 połowie pogoni
2
nie piszcie w ogole, bo ja nie ogladałem jeszcze ;)
0
Wow, Genua mocna u siebie
57
Jak ostatnio Barca wygrywała na Anoeta to niektórych użytowników na swiecie nie było
0
Juve w tyłeczek 2-0
23
Panie, ja to 1-0 wezme po bramce Stegena w 95 minucie
1
ja dotpay 1 sek i hajs na koncie
1
ALe u siebie to oni wychodzą z jakas magiczną piana na pysku i nas golą. No chyba, ze Messi dzis wyjasni, w co mocno wierze
0
na co bardziej wyczekujesz? haha,
11
http://zryte.pl/img/mem/ja_pierdole_bm.jpg
0
No cóz, mam zle przeczucia. Postawie 200zl na RSSS , jak Barca wygra to nawet nie bede pamietac ze stawiałem:)
5
Real jest cienki jak sik pająka, ale maja nad nami przewage a my jeszcze jutro wiadomo gdzie i z kim... niesamowite
6
ale to Czop
0
na spokojnie wiedziałem, ze nie strzeli