kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Baardzo ciezko. Ogladalem mecz z Argentyna kilka dni temu i napisac mizeria to za mało.
0
widac ze prosty murzyn z niego.
0
a jak wygramy tylko puchar krola to chyba też kiepsko? Poki gramy na 3 frontach, muszą dac z siebie 100%. Bedzie dobrze
0
zanim cos napiszesz
1
No to zaczynam ogladac.
4
teraz gol
0
karnt powinien byc!!!!!!!!!
10
Sa pozytywy: Real tak sie czuł niemal przez dekade:D
0
jak MSN nie ogarnia nawet koontry. Ewidentnie pod formą sa.
0
Przeciez jest styczen!
0
................
0
to samo 10 innych pilkarezy
0
Neymar... Paco by to strzelil
0
chcieli to maja
0
no raczej
0
no i czesc
2
były i strzaly z dystansu
0
0
no tera Dos Santos mogl otworzyc wynik
0
Ladnie nasi klepia.
0
My mozemy i padac z nóg. Maja byc 3pkt.
0
ciekawe
0
na 12 mam Bilbao do połowy.
1
Nie no nie przesadzajmy. Na Ukrainie to sami pilkarze spieprzali jak zobaczyli co sie dzieje. W paszcze lwa sie nie idzie nawet za gruba kase. Zreszta po co jak jest kierunek -> Chiny :)
0
moglem napisac taka prawda. Bo tu wszystko z białymi sie kojarzy:)
0
Jakie żarty? Takie realia.
0
do autora miało byc, zle kliknałem
1
wszystko wroci do normy czyli połfinał i 4 miejsce max.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a my na to jak na lato: Thiago Alcantara