0

Baardzo ciezko. Ogladalem mecz z Argentyna kilka dni temu i napisac mizeria to za mało.

0

widac ze prosty murzyn z niego.

0

a jak wygramy tylko puchar krola to chyba też kiepsko? Poki gramy na 3 frontach, muszą dac z siebie 100%. Bedzie dobrze

0

zanim cos napiszesz

1

No to zaczynam ogladac.

4

teraz gol

0

karnt powinien byc!!!!!!!!!

10

Sa pozytywy: Real tak sie czuł niemal przez dekade:D

0

jak MSN nie ogarnia nawet koontry. Ewidentnie pod formą sa.

0

Przeciez jest styczen!

0

................

0

to samo 10 innych pilkarezy

0

Neymar... Paco by to strzelil

0

chcieli to maja

0

no raczej

0

no i czesc

2

były i strzaly z dystansu

0

. Dlatego

0

no tera Dos Santos mogl otworzyc wynik

0

Ladnie nasi klepia.

0

My mozemy i padac z nóg. Maja byc 3pkt.

0

ciekawe

0

na 12 mam Bilbao do połowy.

1

Nie no nie przesadzajmy. Na Ukrainie to sami pilkarze spieprzali jak zobaczyli co sie dzieje. W paszcze lwa sie nie idzie nawet za gruba kase. Zreszta po co jak jest kierunek -> Chiny :)

0

moglem napisac taka prawda. Bo tu wszystko z białymi sie kojarzy:)

0

Jakie żarty? Takie realia.

0

do autora miało byc, zle kliknałem

1

wszystko wroci do normy czyli połfinał i 4 miejsce max.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a my na to jak na lato: Thiago Alcantara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?