kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
jakies 0-0 mile widziane
0
a co LFC nie jest wstanie wygrac z najgorsza obrona w lidze 3-0?
14
Z takim wiatrem to i Mateja by poleciał.
3
i z tym facetem w łozku i na korcie. Z jakims leszczem trenuje.
49
no no. Jeszcze Pazdana w pakiecie.
0
równiez dlatego, bo dzis przegramy.
1
Oplułem monitor.
0
Gorąca głowa. Na niego sie nie stawia.
0
Widac, ze sie nie znasz.
0
tez mi sie tak wydaje, hehe
0
ja gram ruskich do przerwy i cały mecz.
18
ok
0
Ronaldo juz nie taki szybki? lata lecą
2
http://aliez.me/live/365dd/
1
z tą reką nie przesadzaj. Mogl na trybuny przeciez poslac pilke
0
za wczesnie
0
To co? Trzeba konczyc tą i tak za długa passe białych.
2
Moze byc i 3-5-8. Najwazniejsze 3 pkt dla miejscowych
0
Nic nowego.
23
4. Arsenal 5. Kot
0
Jesttttttttt Kamil
0
Postawilem wlasnie dw 0-0 @6.5
0
a Rudzińskiemu sie Zimoch włączył
3
Stoch!!!!!!!!!
18
Prosze CIe. Mieliśmy takiego Ibre i to byl napastnik o wlasnie takich warunkach. Caroll to sobie moze kopac w średniakach angielskich.
0
Ja wpłacam i wypłacam przez skrill( portfel internetowy) mam karte skrill i bez problemu wypłacam z bankomatów. Jezeli chcesz mozesz wypłacac na swoje konto, ale bez jakichś zawrotnych sum ,np do 2000zł /m-sc i urząd skarbowy sie nie przyczepi.
8
Jeszcze jutro minimum remis Sevilli.
0
Tylko do jutra.
0
siiiiiiiiiiiiiiiiii
7
przeciez Athletic na wyjazdach slabo