4

jakies 0-0 mile widziane

0

a co LFC nie jest wstanie wygrac z najgorsza obrona w lidze 3-0?

14

Z takim wiatrem to i Mateja by poleciał.

3

i z tym facetem w łozku i na korcie. Z jakims leszczem trenuje.

49

no no. Jeszcze Pazdana w pakiecie.

0

równiez dlatego, bo dzis przegramy.

1

Oplułem monitor.

0

Gorąca głowa. Na niego sie nie stawia.

0

Widac, ze sie nie znasz.

0

tez mi sie tak wydaje, hehe

0

ja gram ruskich do przerwy i cały mecz.

18

ok

0

Ronaldo juz nie taki szybki? lata lecą

2

1

z tą reką nie przesadzaj. Mogl na trybuny przeciez poslac pilke

0

za wczesnie

0

To co? Trzeba konczyc tą i tak za długa passe białych.

2

Moze byc i 3-5-8. Najwazniejsze 3 pkt dla miejscowych

0

Nic nowego.

23

4. Arsenal 5. Kot

0

Jesttttttttt Kamil

0

Postawilem wlasnie dw 0-0 @6.5

0

a Rudzińskiemu sie Zimoch włączył

3

Stoch!!!!!!!!!

18

Prosze CIe. Mieliśmy takiego Ibre i to byl napastnik o wlasnie takich warunkach. Caroll to sobie moze kopac w średniakach angielskich.

0

Ja wpłacam i wypłacam przez skrill( portfel internetowy) mam karte skrill i bez problemu wypłacam z bankomatów. Jezeli chcesz mozesz wypłacac na swoje konto, ale bez jakichś zawrotnych sum ,np do 2000zł /m-sc i urząd skarbowy sie nie przyczepi.

8

Jeszcze jutro minimum remis Sevilli.

0

Tylko do jutra.

0

siiiiiiiiiiiiiiiiii

7

przeciez Athletic na wyjazdach slabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?