kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kovacic? strach sie bac
2
Musimy wierzyc, zeby teoretycznie myslec o mistrzostwie.
11
polece po 4pak i duze chipsy i wstawaj
0
Dobrze by było, ale nie licze na to.
2
" co tak latasz? "
0
To dobrze, ze kibice Barcy nie sa kibicami Górnika Lęczna, bo by na mecze chodzili z kałachami.
0
Ja mialem wgrany OF
19
Jak mialem 13 lat to gralem. Czyli 16 lat temu
1
1.06, ale zawsze mnie rozwala takie dodawanie kursow "na podwyższenie' i ma kare
1
ale ladnie Napli wychodzi spod pressingu
0
1111111111111111111111111111111
4
tak, 12.
0
ok, jestes 58 tutaj , ktory pisze tak samo. Normalne.
1
Skupmy sie na nowym trenerze i przygotowaniu do nowego sezonu
0
Pamietam jak Ronaldo po klęsce z Atletico poszedl na impreze i caly czas cieszyl miche.
17
Prawie jak lektura szkolna,
1
To po co w ogole takie dyrdymały wypisujesz? Rownie dobrze mogles napisac z D.Alvesem na prawej. Tak samo nierealne.
6
Na jednej nodze w sumie wyróżniałby sie
11
Byłbys dobrym rezyserem filmow sci-fi
0
Moze trzeba przelew zrobic? Perez zna sie na tym, trzeba go podpytac.
2
Nie masz ochoty ich ogladac? Niezle. Ja przeżyłem dwu mecz Bayern, juz nie mowiac o posuchach w latach 2000-2005, to i PSG dwa meczyki obejrze i to na bez stresie.
0
i po tym meczu zakonczyc sezon i pilkarze na wczasy. Mozna?
2
Z taką gra? Spokojnie PSG uciuła bramke na CN i po jabłkach.
1
Nierealne. Kontra na pewno nie jedna pojdzie przy takiej grze i po jabłkach.
0
to meczy z Bayernem nie oglądales ?
0
Jak trwoga to do Paco? haha
0
serią 1,2,3,4
0
Ach wy ludziki malej wiary :]
3
to idz
0