0

Kovacic? strach sie bac

2

Musimy wierzyc, zeby teoretycznie myslec o mistrzostwie.

11

polece po 4pak i duze chipsy i wstawaj

0

Dobrze by było, ale nie licze na to.

2

" co tak latasz? "

0

To dobrze, ze kibice Barcy nie sa kibicami Górnika Lęczna, bo by na mecze chodzili z kałachami.

0

Ja mialem wgrany OF

19

Jak mialem 13 lat to gralem. Czyli 16 lat temu

1

1.06, ale zawsze mnie rozwala takie dodawanie kursow "na podwyższenie' i ma kare

1

ale ladnie Napli wychodzi spod pressingu

0

1111111111111111111111111111111

4

tak, 12.

0

ok, jestes 58 tutaj , ktory pisze tak samo. Normalne.

1

Skupmy sie na nowym trenerze i przygotowaniu do nowego sezonu

0

Pamietam jak Ronaldo po klęsce z Atletico poszedl na impreze i caly czas cieszyl miche.

17

Prawie jak lektura szkolna,

1

To po co w ogole takie dyrdymały wypisujesz? Rownie dobrze mogles napisac z D.Alvesem na prawej. Tak samo nierealne.

6

Na jednej nodze w sumie wyróżniałby sie

11

Byłbys dobrym rezyserem filmow sci-fi

0

Moze trzeba przelew zrobic? Perez zna sie na tym, trzeba go podpytac.

2

Nie masz ochoty ich ogladac? Niezle. Ja przeżyłem dwu mecz Bayern, juz nie mowiac o posuchach w latach 2000-2005, to i PSG dwa meczyki obejrze i to na bez stresie.

0

i po tym meczu zakonczyc sezon i pilkarze na wczasy. Mozna?

2

Z taką gra? Spokojnie PSG uciuła bramke na CN i po jabłkach.

1

Nierealne. Kontra na pewno nie jedna pojdzie przy takiej grze i po jabłkach.

0

to meczy z Bayernem nie oglądales ?

0

Jak trwoga to do Paco? haha

0

serią 1,2,3,4

0

Ach wy ludziki malej wiary :]

3

to idz

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?