kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marze o wygranym meczu z happy end'em a przyu tym tak ze 2 gole ze spalonych i 2 karnych z kapelusza:) i te bicie piany bialych madryckich hipokrytów he he
1
Faul byl na Ronaldo!
szukac kreta
10
Gomes nasza wielka przyszłosc
7
a jutro wystarczy tylko 3-0 do dogrywki, jakież to proste
3
Stawiam, ze w pierwszych 10 minutach tak juz zaczną pisac
1
Bez przesady. Leicester zeby cokolwiek mieli zdzialac to musza zagrac ofensywniue, a to woda na młyn dla Atletico.
0
U mnie to samo z alkomatem, dlatego tydzien temu sobie zaklepałem urlop, bo wiedziałem co sie swięci
0
Ja to nie bardzo, ale dzis mam jeszcze wolne
25
Mam bardzo dobry, swietny obraz, nie ma za co.
1
Juz bedziesz widział powtórki w LM, predzej kontynenty się połącza
0
gooooooooooooool edit: Sedzia dal sie nabrac jak swieżak jakis
1
wole to niz Szpakowski&Zewlakow
0
Oni nie działają z dnia na dzien. Raz na jakis czas uderzaja .Teraz sa za duże zabezpieczenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Konczy sie era
2
Te zmiany mogą trwać i 3 sezony, wiec sie nie spodziewaj nie wiadomo czego
0
zagra na zastrzykach
6
Przez wiele wspaniałych ostatnich lat nie mamy prawa co narzekac. Trzeba swieżej krwi
0
nokaut
0
Beacuse tak trener zarządził
6
Tutaj trzeba siegnąc po asa z rekawa: GOMES
0
modern football
1
3-2 dla nas
1
If you now what I mean?
1
Mandzukic pajac
0
przerzut Pique ala 3 liga maltańska
0
Nie wierze
0
aj
0
Gomes zejdz z boiska!
0
rozjada nas , nie chce krakac