0

Marze o wygranym meczu z happy end'em a przyu tym tak ze 2 gole ze spalonych i 2 karnych z kapelusza:) i te bicie piany bialych madryckich hipokrytów he he

1

Faul byl na Ronaldo!










szukac kreta

10

Gomes nasza wielka przyszłosc

7

a jutro wystarczy tylko 3-0 do dogrywki, jakież to proste

3

Stawiam, ze w pierwszych 10 minutach tak juz zaczną pisac

1

Bez przesady. Leicester zeby cokolwiek mieli zdzialac to musza zagrac ofensywniue, a to woda na młyn dla Atletico.

0

U mnie to samo z alkomatem, dlatego tydzien temu sobie zaklepałem urlop, bo wiedziałem co sie swięci

0

Ja to nie bardzo, ale dzis mam jeszcze wolne

25

Mam bardzo dobry, swietny obraz, nie ma za co.

1

Juz bedziesz widział powtórki w LM, predzej kontynenty się połącza

0

gooooooooooooool edit: Sedzia dal sie nabrac jak swieżak jakis

1

wole to niz Szpakowski&Zewlakow

0

Oni nie działają z dnia na dzien. Raz na jakis czas uderzaja .Teraz sa za duże zabezpieczenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Konczy sie era

2

Te zmiany mogą trwać i 3 sezony, wiec sie nie spodziewaj nie wiadomo czego

0

zagra na zastrzykach

6

Przez wiele wspaniałych ostatnich lat nie mamy prawa co narzekac. Trzeba swieżej krwi

0

nokaut

0

Beacuse tak trener zarządził

6

Tutaj trzeba siegnąc po asa z rekawa: GOMES

0

modern football

1

3-2 dla nas

1

If you now what I mean?

1

Mandzukic pajac

0

przerzut Pique ala 3 liga maltańska

0

Nie wierze

0

aj

0

Gomes zejdz z boiska!

0

rozjada nas , nie chce krakac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?