kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18740428_1540434069341390_2941042859427406880_n.jpg?oh=5f0d2e1fa499286264148c08ded38087&oe=59A9980F
malowanie kreda, ustawianie flag na fejsie, robienie tatuażu... ludzie sa naprawde po***ni
2
Rafał Boguski.
46
Nie zadawaj głupich pytan.
13
walic te złote piłki. Leo i tak jest najlepszy na swiecie
1
Ramsey wykańcza kolejną osobe
0
Akurat w Stanach homoseksualizm na porządku dziennym
2
A skad wiesz, z nie poszli? widujesz ich?
6
Betis 1-1
2
Makrela dalej tak uwaza
0
Adaś sam powiedział ze wszystkie kryształowe kule i medale srebrne i brazowe oddałby za jeden złoty krażek IO. Adam to Adam, wiadomo zapoczątkował skoki był fantastycznym przede wszystkim człowiekiem. Kamil ma jeszcze wiele lat skakania przed soba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
widziałem to 10 lat temu
0
swieta prawda
0
zrobione
0
Tylko, ze gimby nie pamietają
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_q0zfNaVaZmdUqIs9oHI5oH9t826aqjUy.jpg
18
Popieram, dobranoc
0
Co sie tak przejmujecie jakby to byl jakis final Ligi Mistrzów.
3
A mi juz wszystko jedno. Koniec sezonu i teraz trzeba czekac na nowego trenera i jego wizje.
0
mało maja pieniedzy?
0
cóz, wypadlo z głowy . Napisałem tak bo my sie znimi meczymy a tu jak szybciutko i gładziutko
0
my Maladze nigdy nie strzelimy w 3 min :D
0
15 min, to za duzo napisałem
0
jeszcze dzis :D
1
Po 15 min bedzie po wszystkim, i na luzie bedzie mozna dobejrzec mecz
1
proste, własciciel przypomni co maja zrobic i posłuchaja grzecznie
12
Co raz blizej godzina zero, a wy tym głupszcze teorie zaczynacie wymyslac
2
Jakby tak było to Arsenal by sie zesrał załkowicie, i co roku by zajmowali 8 miejsce w lidze
0
nie dowiemy sie
0
chyba o kims zapomniałes jeszcze