kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzis sa ważniejsze dwa mecze w w La Liga, a nie Ty hokejem zawracasz gitare
0
Nie, od wielu sezonow w takich przypadkach bukmacherzy wiedza jak zakonczy sie spotkanie (czasem nawet kursy 1.2 na remis) i nic z tym nie zrobia. Wiesz dlaczego? Bo nikt znacznych pieniedzy nie stawia na wygrana danej druzyny, a zatem nie ma zadnego smordu. Brak smordu= brak reakcji na takie sytuacje.
1
Chłopcze, co roku w II lidze włoskiej 1-2 kolejki od zakończenia sezonu kusy oscyluja ok. 1.4 i padaja remisy. Ustawka?
7
ile razy mozna o tym pisac? było zadac to pytanie 2 tyg temu
40
Komentarz usunięty
16
OK.
28
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/05/601619d38484c62520e63feb5b895748.jpg
19
A co mu tutaj wiara wspolnego? Malaga oddaje mecz i koniec kropka.
17
Nie nakrecaj sie niepotrzebnie.
4
Ciekawe czy padło pytanie na konferencji przed meczem Malaga - Real do trenera gospodarzy: " Panie trenerze jakie to uczucie wiedząc, przed meczem, ze i tak panska druzyna nie wygra?"
8
Cóz. Glik reaguje na słowo Juventus jak Ramos na Barcelona.
0
Nie wiem co bierzesz, ale powiadam. Zaprzestan.
1
Tylko niepoprawni optymiści wierzyli w wygrana Celty, a jezeli ktoś sadzi ze Malaga wygra to musi odwiedzić szybko psychiatre. Pogodzic sie, skupic na sobie i nie pozwolic za rok na podobną wpadke. Tak , wpadke bo Real zdobywa mistrzostwo raz na "ruski rok". Nic złego sie nie dzieje
1
Max po 15 min mecz Celta-Real bedzie mozna wyłączyc.
0
bardziej jak wypijesz
3
z ta Malaga to sobie jaja robisz?
0
111111111111
0
Nie wiem, nie ogladam . Jak nie pokazał to bramka prawidłowo jak m.in. Messi w meczu z Atletico
7
Feyenoord wygra i to wysoko
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_T6IUSbMh54mzPGbpHR9OPIesXMUwEwdd.jpg
21
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18403541_1792317224118428_2053118930606098195_n.jpg?oh=e004670aae22b5d83c0363dce0da59ee&oe=59AA07B6
0
JUve da
0
Rówiesnicy Twoi to juz starszyzna. Sa tu tacy co jak RIvaldo strzelał bramke z przewrotki to niektorych na swiecie nie było.
0
Nie awansuje.
20
Zyjac 12 lat jeszcze wiele rzeczy na swiecie nie widziales
0
za 300:)
0
4.15 kurs na Bialorus w reczna. CHyba oszaleli, z mila checia pobieram
1
Tego z Malaga nie wyobrazam sobie, bo Real znimi lekko 3-0 wygra
11
Spokojnie, jeszcze nic sie nie wydarzyło a Ty juz panika.
1
Tomasz "przemytnik" Hajto