kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Niech ten cały Banan sobie wyliczy ile Ronaldo padał w polu karnym, i niech zamilknie
0
Ciekawe co kto jeszcze oglada gdy meczycho leci. Powtórki Ranczo?
1
Celta 1-0 wygra
1
Po fakcie to sobie mozna nawiecej pisac
7
Panie, Ty myslisz ,ze Lukaszenko nie ma co pieniedzy wydawac?
0
Z niewolnika nie ma pracownika.
0
wow buffon
0
Ronaldo jakby sie potknąłjak Igła krzyczałby ze faul i kartke.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Zalosne białe zakompleksione robaki. Przez 90% sezonu Ronaldo nic nie gra, wyzywaja go, wyrzucaja z druzyny, a gdy nagle strzela 3 bramki rywalom zza miedzy to ubóstwiaja , najlepszy na swiecie, numer 1, Gardze
1
Monaco to niech najpierw awansuje do tego finalu
4
wrzuta wrzuta wrzuta i gol
0
Jak to nie. Nawet z Juve , max 2 3 podania i pilka nasza byla
0
Marki
12
Z wyniku cieszą się potencjalni rywale Arki w pucharach "europejskich" czyli Karabach Agdam i Żetysu Tałdygorkan (100km od granicy z Chinami).
1
https://pbs.twimg.com/media/C-1gOpEWAAUUlFl.jpg:large
4
i w 1 rundzie LE Arka Gdynia w pinde od Andory czy innego San Marino he he
1
hahahahhahahaa
0
Obudźcie mnie na karne.
2
polska lige trzeba umiec ogladac
1
Nie
4
Jak tak sie patrze jak pyry grają , to zycze Jagielloni mistrzostwa. Tego ogladac sie nie da
0
ze stołecznymi
0
na ustawce
0
mistrzu? mocne słowa jak na 14 latke
0
Pawłowski
2
Nie wybiegaj na boisko
12
Jak ktos sie zastanawia co zagrac w dzisiejszym meczu to polecam Casemiro zolta kartka @2.5
1
A Neymar to nie jest młody,szybki, przebojowy?
19
To bedzie gral do konca kariery.