34

Niech ten cały Banan sobie wyliczy ile Ronaldo padał w polu karnym, i niech zamilknie

0

Ciekawe co kto jeszcze oglada gdy meczycho leci. Powtórki Ranczo?

1

Celta 1-0 wygra

1

Po fakcie to sobie mozna nawiecej pisac

7

Panie, Ty myslisz ,ze Lukaszenko nie ma co pieniedzy wydawac?

0

Z niewolnika nie ma pracownika.

0

wow buffon

0

Ronaldo jakby sie potknąłjak Igła krzyczałby ze faul i kartke.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Zalosne białe zakompleksione robaki. Przez 90% sezonu Ronaldo nic nie gra, wyzywaja go, wyrzucaja z druzyny, a gdy nagle strzela 3 bramki rywalom zza miedzy to ubóstwiaja , najlepszy na swiecie, numer 1, Gardze

1

Monaco to niech najpierw awansuje do tego finalu

4

wrzuta wrzuta wrzuta i gol

0

Jak to nie. Nawet z Juve , max 2 3 podania i pilka nasza byla

0

Marki

12

Z wyniku cieszą się potencjalni rywale Arki w pucharach "europejskich" czyli Karabach Agdam i Żetysu Tałdygorkan (100km od granicy z Chinami).

4

i w 1 rundzie LE Arka Gdynia w pinde od Andory czy innego San Marino he he

1

hahahahhahahaa

0

Obudźcie mnie na karne.

2

polska lige trzeba umiec ogladac

1

Nie

4

Jak tak sie patrze jak pyry grają , to zycze Jagielloni mistrzostwa. Tego ogladac sie nie da

0

ze stołecznymi

0

na ustawce

0

mistrzu? mocne słowa jak na 14 latke

0

Pawłowski

2

Nie wybiegaj na boisko

12

Jak ktos sie zastanawia co zagrac w dzisiejszym meczu to polecam Casemiro zolta kartka @2.5

1

A Neymar to nie jest młody,szybki, przebojowy?

19

To bedzie gral do konca kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?