0

mecz towarzyski, dwa sklady zagraja, nie wiem czym tutaj sie stresowac.

6

I plakat bez Neymara, nie musi sciagac. Cwany lis

2

Ronaldo nie zagra z nami, wiec beda mieli wymówke w razie porazki :)

0

albo zmiane na P$G :)

1

tak, sprawdzaj informacje nt Barcy na stronie Realu. Brawo Ty!

0

To jeszcze ja. Nie wiem czy słyszeliscie, ale Ney powiedzial kolegom w szatni, ze odchodzi. Ludzie to od 3 h wiadomo.

0

komu?

1

bramka z wolnego z P$G

0

wstałes dopiero?

1

Ile kasy ojciec Neymara dostanie to głowa mała. 40mln od P$G i 28 od Barcy. Ten to ma łep do kasiory

3

w lidze ich ojepie znow Monaco, a w LM max 1/8 :)

1

Albo inaczej. Teraz najwazniejsze zeby jak najszybciej sie wyjasnilo czy zostaje czy idzie, najlepiej dzis. Trener przez tego gwiazdorka nie wie co robic, ma zgrupowanie, nie wie czy odejdzie czy nie, kiedy sie sprowadzi na jego miejsce zastepce, kiedy on przyjdzie, a jak juz po zgrupowaniu? i bedzie sie aklimiatyzował pol roku? Dlatego jak najszybciej niech sie decyduje, albo zostaje albo niech idzie do kózek.

3

Za dużo niewiadomych na tą chwile, nie ma co gdybac

0

Dobrze prawisz.

6

Neymar oczywiscie nie ma prawa wystapic w meczu z Realem.

0

to nawet na suchar sie nie nadaje

33

No normalnie tak zadarlismy... Jedzmy go przeprosic do Paryza. Ludzie co wy macie w głowie.

1

Ojciec za niego wszystko decyduje, pewnie go do tej pory podciera.

0

30mln € za rok gry to ogromne pieniadze, nie zdziwie sie jak sie skusi

1

Ciekawe czy tyłek Neymarowi ojczulek tez podciera?

1

No 15 km od Lublina walnęło konkretnie. Obudziła mnie sucz. A do roboty na 7

5

ze co? ledwo co sie doturlało do bramkarza

0

yyy> mi to lotto. Moze nawet przejsc to Niecieczy bruk Bet

1

22222222222

0

dobre

0

Ależ pudło

0

1 1 !!!!!!

16

ale jako kucharz czy kto?

0

Myslałem, ze sie przewroci i karny!. Powaga

0

he hehe ni ma gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?