6

Dwa ostatnie mecze X

4

przeciez Laboga to białas

1

O chlebie i wodzie tez mozna przezyc.

0

nie doczekasz sie

0

Bez brawury, na bank Real tak nie bedzie tracic punktow. Jakby tak bylo w takim tempie to GD juz o pietruszke.

4

2000

0

porazki Realu? to nic niespodziewanego

1

Polki mocno powalcza. A tak przy okazji... za duzo meczow

1

do 40stki? :D to on by takie rekordy wykrecil, ze nikt nigdy w zyciu nie pobije jego rekordów. No chyba, ze za sto lat roboty beda graly i bedzie po 40 bramek na mecz

3

Nie wychodz tak daleko.

1

Jest dobrze, i tego nie mozna negowac.

0

Dobrze, ze Ronaldo wrocil. Bedzie wincyj wrzutek

1

he he he . Fart sie skonczył z tamtego sezonu i co? Wielki Realik kuleje.

0

aaaaaaaaaaaaaaaa

0

Na pewno obcokrajowiec, tylko jakiegos energicznego z jajami

0

filmy.to

0

Dzis pewniusik Ronaldo minimum 2 gole @1.8. Padów w polu karnym bedzie kilka, wiec z samych karnych pokryje

0

Dobre. Kilka efektownych w polu karnym przeciwnika murowane

0

nie spac, do roboty sie szykowac

0

Grzegorz Rasiak

0

Kazdy wynik jest mozliwy.

0

absurdalniem a jak to oni nie pisali ze juz lige wygrali przed 1 kolejka. A tak moze(oby) bedzie kara mustafa

0

ze co?

0

Ja bym zostawił. Nie przepij wszystkiego.

20

136 zł to nie 100 tys, niech przegraja

0

zonk

0

Nie martw sie. Bedziesz mogl po meczu smiało pisac.

49

nie dostałby zadnej

42

chyba 1-0.

1

4rsenal do jaja przegra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?