0

Tryb Incognito! I ile wlezie

12

Jazda Szwajcarzy!

1

Jeden z lepszych odcinkow

22

Peszko wpadł na narodowy na kielona

6

awans, chłopie

1

ojojojojojoojojo co sie tutaj dzieje

0

po fakcie to sobie mozesz

5

Nie łykaj malenka wszystkiego jak młody pelikan.

0

no, z 2-3 pewnie strzeli.

0

dobrze, ze nie ma go juz w ES2

0

Lewy za Suareza za 3...2...1

0

Obie wersje poprawne.

0

nie wiadomo czy to nie fake

2

odsunoł ?

0

ło, Poznan 2

3

manita na luzie

0

Messi !

0

Bo sie tłuką w centrum.

0

KRÓL

0

to sie nie zdziw jak zobaczysz 3 razy wiekszy chłam

0

Miło wygrywac przy nie najlepszej grze :)Tak jak biali w tamtym roku.

1

no i elegancko

0

Słupek. Moze dostana bramke i zaczna grac

1

w drugiej połowie walniemy 2 bramki

0

to po jakim kursie? 1.3?

2

Piwo jakos dziwnie wchodzi przy takim meczu :D

9

O to to! Tam sie tłuką, bija, rzucaja, a my z browarami, chipsami na mecz czekamy!

28

Ehh... Cos mi sie wydaje, ze w rodzinie byli milicjanci.

1

O, juz dzisiaj zobaczymy gwałt na SB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?