kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tryb Incognito! I ile wlezie
12
Jazda Szwajcarzy!
1
Jeden z lepszych odcinkow
22
Peszko wpadł na narodowy na kielona
6
awans, chłopie
1
ojojojojojoojojo co sie tutaj dzieje
0
po fakcie to sobie mozesz
5
Nie łykaj malenka wszystkiego jak młody pelikan.
0
no, z 2-3 pewnie strzeli.
0
dobrze, ze nie ma go juz w ES2
0
Lewy za Suareza za 3...2...1
0
Obie wersje poprawne.
0
nie wiadomo czy to nie fake
2
odsunoł ?
9
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22050128_159448188013382_1131134122238815526_n.jpg?oh=64de10ac239c5ea42d561b3859b80830&oe=5A458730 film na faktach
0
ło, Poznan 2
3
manita na luzie
0
Messi !
0
Bo sie tłuką w centrum.
0
KRÓL
0
to sie nie zdziw jak zobaczysz 3 razy wiekszy chłam
0
Miło wygrywac przy nie najlepszej grze :)Tak jak biali w tamtym roku.
1
no i elegancko
0
Słupek. Moze dostana bramke i zaczna grac
1
w drugiej połowie walniemy 2 bramki
0
to po jakim kursie? 1.3?
2
Piwo jakos dziwnie wchodzi przy takim meczu :D
9
O to to! Tam sie tłuką, bija, rzucaja, a my z browarami, chipsami na mecz czekamy!
28
Ehh... Cos mi sie wydaje, ze w rodzinie byli milicjanci.
1
O, juz dzisiaj zobaczymy gwałt na SB