kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
łazienka zamknieta
18
Fajne treningi musza byc w Realu. Zidane: "Wrzucajcie piły w pole karne, przez 2 godziny, wróce i zakonczymy trening.
7
Z tych ich wrzutek jest taki chaos, ze jakis babol wpadnie w koncu.
4
Kibice za bramkami na trybunach powinni szczególnie byc ubezpieczeni przed meczami Realu. Ronaldo moze pozabijac.
3
Dobrze, ze to tylko Benzema.
0
Dzisiaj izi Athletic urywa punkty
0
Derby to Derby
0
Tyle osob postawilo na Schalke.... ktos pisal, dlatego wlasnie bedzie remis :D i bach. Buki licza hajs
6
Brawo Polki!! 33-30 Ole
0
Jeszcze Norweżki i Wegierki mocne w grupie
4
Niebywale, brawo Polki
4
Kapitalnie graja Polki
2
Polki prowadza 17-15 po pierwszej połowie z faworyzowanymi Szwedkami na MŚ w Niemczech w pilce recznej. Bardzo dobry wystep naszych dziewczyn, a w szczegolnosci kapitalny mecz naszej bramkarki Adrianny Płaczek.
0
Tylko nie pisz, ze Real zamyka?
1
Zaraz mecz Polek ze Szwedkami na MŚ w Niemczech w reczna
1
chyba na odwrót
2
Dzis Real nie wygra a i tak bedzie " Moglismy powiekszyc przewage ehhhh"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
u mnie 15 lat temu budżet byl 15zł i kolezanka dostała ode mnie smalec i najtanszy dezodorant.
0
nie wygraja dzis.
0
Real nie wygra, o to jesten spokojny. Szkoda, ze nas walą jak chca ci sedziowie. Wytrzymamy.
2
wygramy, spokojnie
0
strzelimy, i to dwie
0
ajj brawo Messi :) to jest turbo
0
o, i juz herbatnik
0
Tylko pamietaj o róznych IP
0
wyslałem wiadomosc
2
o 7 rano mecz byl? no jak o swicie to o swicie
0
Postrzelamy dzis.
0
a ja mam Bilbao z remisem. Real cienutki