0

łazienka zamknieta

18

Fajne treningi musza byc w Realu. Zidane: "Wrzucajcie piły w pole karne, przez 2 godziny, wróce i zakonczymy trening.

7

Z tych ich wrzutek jest taki chaos, ze jakis babol wpadnie w koncu.

4

Kibice za bramkami na trybunach powinni szczególnie byc ubezpieczeni przed meczami Realu. Ronaldo moze pozabijac.

3

Dobrze, ze to tylko Benzema.

0

Dzisiaj izi Athletic urywa punkty

0

Derby to Derby

0

Tyle osob postawilo na Schalke.... ktos pisal, dlatego wlasnie bedzie remis :D i bach. Buki licza hajs

6

Brawo Polki!! 33-30 Ole

0

Jeszcze Norweżki i Wegierki mocne w grupie

4

Niebywale, brawo Polki

4

Kapitalnie graja Polki

2

Polki prowadza 17-15 po pierwszej połowie z faworyzowanymi Szwedkami na MŚ w Niemczech w pilce recznej. Bardzo dobry wystep naszych dziewczyn, a w szczegolnosci kapitalny mecz naszej bramkarki Adrianny Płaczek.

0

Tylko nie pisz, ze Real zamyka?

1

Zaraz mecz Polek ze Szwedkami na MŚ w Niemczech w reczna

1

chyba na odwrót

2

Dzis Real nie wygra a i tak bedzie " Moglismy powiekszyc przewage ehhhh"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

u mnie 15 lat temu budżet byl 15zł i kolezanka dostała ode mnie smalec i najtanszy dezodorant.

0

nie wygraja dzis.

0

Real nie wygra, o to jesten spokojny. Szkoda, ze nas walą jak chca ci sedziowie. Wytrzymamy.

2

wygramy, spokojnie

0

strzelimy, i to dwie

0

ajj brawo Messi :) to jest turbo

0

o, i juz herbatnik

0

Tylko pamietaj o róznych IP

0

wyslałem wiadomosc

2

o 7 rano mecz byl? no jak o swicie to o swicie

0

Postrzelamy dzis.

0

a ja mam Bilbao z remisem. Real cienutki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?