2

ALe o czym Ty mowisz? Wlasnie nie ogladałes meczu. Tego nie mozna nazwac jak zagrało Deportivo. II liga polska. Poza tym Real tylko wrzutki i wrzutki. W zasadzie tylko byli bardziej skuteczni. Valencia pokaze na czym stoi Real. A nie Deportivo.

15

Tutaj mozemy pisac co nam sie podoba

0

Real wraca, bójmy sie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

uffffff Kamil

1

Bramkarz dzien konia. Juz Real mogłby miec z 6 bramek, wiec ciesz sie ,ze jestes jeszcze w grze

3

całę szczescie nie ogladam na tvp :)

0

nie ma co ogladac

0

Moglby Real wygrac. Jak najdluzej Zidane ma byc!

0

ja tv i 2 kompy:)

7

biali na luzie manite zrobia

0

Z tym ze liga australijska to taki wyznacznik jak II polska.

0

no dzis sobie postrzelaja

3

Babiarz koncz pan wstydu oszczedz

0

brawooo Kamil

0

" Messi lec jak najdalej! "

0

Jak nasra to kaplica.

0

otarciOM

21

A tam moze popsuc. 4-0 dla Barcy wchodzi szefuncio ładuje karnego na 5-0 i dziekuje dobranoc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto sie przenosi na Real? a no tak, nie ta pozycja

1

Bo nie mieszkasz w Hameryce

1

Jeszcze sezon dwa i nie bedzie tylko 4rsenal. Re4l Wita.

0

-jak przetrwac zime

3

yyyy , to jak to bylo w sierpniu? Nie ma z kim grac. No, faktycznie nie ma.

19

Na razie tylko na ławeczke lekarską.

0

Oni juz lepiej niech nic nie pisza, bo sie jeszcze bardziej pogrązają. Sredniaczek ligowy.

1

LatamSe

1

Równie dobrze fajnie miec 69, 99

0

W Madrycie niedługo bedzie tak zimno jak ostatnimi dniami w USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?