kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ALe o czym Ty mowisz? Wlasnie nie ogladałes meczu. Tego nie mozna nazwac jak zagrało Deportivo. II liga polska. Poza tym Real tylko wrzutki i wrzutki. W zasadzie tylko byli bardziej skuteczni. Valencia pokaze na czym stoi Real. A nie Deportivo.
15
Tutaj mozemy pisac co nam sie podoba
0
Real wraca, bójmy sie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
uffffff Kamil
1
Bramkarz dzien konia. Juz Real mogłby miec z 6 bramek, wiec ciesz sie ,ze jestes jeszcze w grze
3
całę szczescie nie ogladam na tvp :)
0
nie ma co ogladac
0
Moglby Real wygrac. Jak najdluzej Zidane ma byc!
0
ja tv i 2 kompy:)
7
biali na luzie manite zrobia
0
Z tym ze liga australijska to taki wyznacznik jak II polska.
0
no dzis sobie postrzelaja
3
Babiarz koncz pan wstydu oszczedz
0
brawooo Kamil
0
" Messi lec jak najdalej! "
0
Jak nasra to kaplica.
0
otarciOM
21
A tam moze popsuc. 4-0 dla Barcy wchodzi szefuncio ładuje karnego na 5-0 i dziekuje dobranoc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto sie przenosi na Real? a no tak, nie ta pozycja
1
Bo nie mieszkasz w Hameryce
1
Jeszcze sezon dwa i nie bedzie tylko 4rsenal. Re4l Wita.
0
-jak przetrwac zime
3
yyyy , to jak to bylo w sierpniu? Nie ma z kim grac. No, faktycznie nie ma.
19
Na razie tylko na ławeczke lekarską.
0
Oni juz lepiej niech nic nie pisza, bo sie jeszcze bardziej pogrązają. Sredniaczek ligowy.
1
LatamSe
1
Równie dobrze fajnie miec 69, 99
0
W Madrycie niedługo bedzie tak zimno jak ostatnimi dniami w USA.