kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cos ala Kameni przeciwko nam
7
Jasina :D ten to nieogar dopiero jest
2
Tajniak z klasa.
2
Nie no nie oszukujmy sie. Nie ma sie nad czym zastanawiac :)
1
Proste. Chociaz za kare mogliby odpasc juz teraz , bo wczesniej byłą to ich ulubiona runda :)
0
Oczywiscie. Sobol&Kmiecik na trenerów.
0
Lukaku po prostu kopnął w niego
0
Freitag.... WOW
0
Nie tylko Ty.
0
było...
0
Na spokoju.
1
Oprocz tego suche typy polecałbym : Kraft - Tande: 1 , Johanson - Zyla: 1 dorzuc do tego Stocha i masz dobry kursik ogolny
1
Z tego co ja bym obstawił to Hula - Stjernen odpada, tutaj loteria. Kot - Damjan (Damjan zdecydowanie, kurs przesadzony) Kubacki - Kobayashi ( poł na poł, nie stawiałbym) Stoch - Forfang ( zdecydowanie Kamil) Freitag - Welinger ( równiez pol na pol)
1
jakie pary Cie interesuja?
1
ja obstawiam
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Getafe :)
11
Będziemy mieli dziecko, Seba.
- Kuźwa, Patrycja, przecież ja z tobą nie spałem!
- Też jestem w szoku..
1
Mamo, jeżeli mnie czytasz i jestes w kuchni, zrób mi kanapki!
0
kontuzja
0
Polki heh... to sa kobiety jednak
7
https://www.instagram.com/p/BPDy1wABoyv/?hl=en&taken-by=dariazawistowska
Ta nasza szczypiornistka to kawał dobrej kobity
0
Ty na ile sobie mozesz pozwolic.
0
Real za Łysego nam nie zaszkodzi , graja słabiutenko. Nam przeszkadzaja sedziowie, ale przy lepszej skutecznosci to i oni beda mogli nas pocalowac w pompke. Jest dobrze, kto by pomyslał o takiej tabeli w grudniu przed sezonem?:)
2
Casemiro znów " zagralismy dobry mecz " :DDD
0
Wiedziałem, ze nie wygraja :)
6
Ramos to jest psychik. Wali łokciem i jeszcze sapy ma :D Idz człowieku na leczenie
0
co Ty sie Valencia martwisz??????
0
Pewnie do sedziego, ze mogłby w koncu karnego dac
8
Jakby zakazac Realowi wrzutek, to by zgłupieli. Staliby i nie wiedzieli co robic