5

.... a wygrany 3-0.

17

Widze, ze wiekszosc chce remisu w derbach Madrytu. Ja zdecydowanie wole wygrana Materacy

2

tak, bedzie

1

Żyła popsuł, ale 2 miejsce tez mega

2

Słabszy mecz zawsze moze sie zdarzyc

0

Kasai wowww. Szacun

0

3 pkt beda na pewno :)

1

Żyła słabiutko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

odinstaluj i jeszcze raz zainstaluj

1

I Polacy 1 po pierwszej serii !

1

wyslalem wiadomosc

0

Brawo Kot, ladnie Polacy skacza

4

Trzeba wygrac, choćby 1:0 po samobóju

17

forever alone

0

Zobaczymy po meczu.

12

sztosik

0

A mnie zadowoli każdy mecz 1-0 do konca sezonu. Cóz. Ty chciabys wszystko, a dla mnie podstawa to wygrany mecz. Nie wazne w jakim rozmiarze

0

Krzyczeli, bo w slabej formie.

0

obie strzela

0

Totki - Real bts, Napoli - City bts , Porto - Lipsk bts

1

Dlatego po to jest ta przewaga w lidze.

3

VAR nie jest od spalonych. A sporo białych ma gdzies tego spalonego, wiedzac ze zasłuzyli na porazke.

0

Szacun Girona !

0

dla nich PK sie nie liczy

0

Ile do wygrania?

1

zeby zaraz 2-2 nie bylo. Wracaj do fify

0

Jest !!!!!!!!

0

Girona jazda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?