kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
.... a wygrany 3-0.
17
Widze, ze wiekszosc chce remisu w derbach Madrytu. Ja zdecydowanie wole wygrana Materacy
2
tak, bedzie
1
Żyła popsuł, ale 2 miejsce tez mega
2
Słabszy mecz zawsze moze sie zdarzyc
0
Kasai wowww. Szacun
0
3 pkt beda na pewno :)
1
Żyła słabiutko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
odinstaluj i jeszcze raz zainstaluj
1
I Polacy 1 po pierwszej serii !
1
wyslalem wiadomosc
0
Brawo Kot, ladnie Polacy skacza
4
Trzeba wygrac, choćby 1:0 po samobóju
17
forever alone
0
Zobaczymy po meczu.
12
sztosik
0
A mnie zadowoli każdy mecz 1-0 do konca sezonu. Cóz. Ty chciabys wszystko, a dla mnie podstawa to wygrany mecz. Nie wazne w jakim rozmiarze
0
Krzyczeli, bo w slabej formie.
0
obie strzela
0
Totki - Real bts, Napoli - City bts , Porto - Lipsk bts
1
Dlatego po to jest ta przewaga w lidze.
0
http://filmy.to/serial/Belfer-2016_s02e02,275712,d2lof7
3
VAR nie jest od spalonych. A sporo białych ma gdzies tego spalonego, wiedzac ze zasłuzyli na porazke.
0
Szacun Girona !
0
dla nich PK sie nie liczy
0
Ile do wygrania?
1
zeby zaraz 2-2 nie bylo. Wracaj do fify
0
Jest !!!!!!!!
0
Girona jazda :)