0

Dziekuje, dobranoc

3

Benzema nawet w swoim polu karnym przeszkadza :)

0

Insigne dotknął

1

Dalbym mu płetwy.

0

Dwoch takich bombardierów... Kasy kupe dostana to zawalczą

0

konkretna

3

no mysle, ze zobaczymy po zakonczeniu spotkan

2

Bardzo dobrze. 10 min nawrzucac Judaszowi niech sie nie czuje zbyt pewnie , a nastepnie jechac z dopingiem

0

to ten co reka gola strzelil?

2

Wisła wygra 2-0

0

Liczysz ze niebiescy wygraja a w avatarze przekreslona Biała Gwiazda?

3

To nie pilkarze sa od decydowania czy sedzia miał racje czy nie, bledy byly sa i beda i sie do tego przyzwyczaj.

4

Utrzymac to do kona. Takimi meczami sie wygrywa lige

1

Za wczesnie na takie porównanie.

0

o teraz 13 min, czerwo Karabach i 2.2 na Atletico.

0

nie stawiam wyjazdowych meczów kursow ponizej 1.5

0

ta biała ekipa, no fajnie by bylo ;)

2

Michał Kucharczyk

1

20 45

1

za mała przewaga zeby sie podniecac. Ogien

1

Remis. Musimy wytrzymac

0

ja tak oddałem kilka tys glosow w 2 dni

0

a jak myslisz bylo z Real - Apoel?

9

Prowadzimy, nie oddajmy tego.

0

Jak by tak bylo, to meczu białych z Apoelem by nie puscili.

0

Dla tych co nie kumaja. Przy głosowaniu na Barce, aby puscili na tvp wystarczy np w przegladarce chrome właczyc tryb ingocnito *skrot klawiszowy ctrl+shift+N) i głosujecie do oporu.

0

tryb incognito w danej przegladarce i do oporu, ludzie,,,

0

400ml przy 180cm i 80 kg z 10 lat temu, i krótkotrwała bombka, po czasie przeszło. 67kg

to troche przy mało


Wypijesz i 0,7 na hejnał zezgonujesz, ale przezyjesz. Wieksze ilosci moga sie skonczyc zle, wiec nie próbuj.

1

do jutra 20 45

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?