kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
spokojnie, malenka. Nie dygaj
0
musi rozegrac minimum 45 min.
1
Allegri teraz w szatni zmienia taktyke
2
Albo zeby druzyna wygrala bez jego pomocy :)
0
I tak wyjdziemy z grupy . Zobaczymy kto bedzie mial racje.
0
Oszczedza Leo na Valencie.
0
a ile jescze masz spotkan? 6?
1
no niech bedzie. 2-3.
3
Wisła wygrała z Barceloną(zwyciezcą tamtej edycji LM), która przegrała 1 mecz w całej tamtej edycji LM. Legia to se moze ;D
1
Benzema to ma tupet. Strzelił 2 bramki odpowiednikowi Legii Warszawa i czuje sie prześwietnym pilkarzem.
0
przyklad pisze.
7
Jak nie Polska to Argentyna
0
Lewandowski ma specjalną diete: praktycznie zero alkoholu( no raz na rok jak wygraja lige, czy na oktoberst sie napije sie piwa to nic sie nie stanie) , ZERO fastfoodow, ZERO napojów gazowanych, po prostu pilnuje sie czym ja sie odzywiac i to nie tylko procentuje jezeli chodzi o kondycje, ale przede wszystkim na podatność na kontuzje
0
Hama, z fartem i 1-0
4
Kucharczyk czy Benzema? Ciezkie pytanie
49
walkowera dac i sie skonczy . ile ray mozna mecz przerywac?
1
zadymiło
0
własnie :)
0
Masz co nadrabiac.
3
"Jestem w najlepszym klubie na świecie. Żaden inny zespół nie będzie w stanie sprawić mi takiej satysfakcji, jak to robi Barcelona. Mam nadzieję, że zostanę tu aż do momentu, w którym będą mną zmęczeni i mam nadzieję, że ta chwila nie nadejdzie"- Messi
0
Zycze Valencii 3-0.
0
Panie, stare jak swiat :)
0
smieszny klatusik
14
ok, pozdrawiam
2
Sedziowie to jedno + masa fartów białych w koncówkach. Teraz to my grajac na 60-70% wygrywamy w zasadzie wszystko a do tego Real... szkoda gadac :) nie wypuscimy juz tego z rak.
0
filmy.to
5
Zwykłe przypadkowe starcie, a oni juz by chcieli karnego IKSDE. Chyba nie muszewymieniac jakie brukowce takie bzdury o karnym pisza
0
trafił swoj na swego
0
powinno byc 1-0........
0
wysłałem wiadomosc