38

spokojnie, malenka. Nie dygaj

0

musi rozegrac minimum 45 min.

1

Allegri teraz w szatni zmienia taktyke

2

Albo zeby druzyna wygrala bez jego pomocy :)

0

I tak wyjdziemy z grupy . Zobaczymy kto bedzie mial racje.

0

Oszczedza Leo na Valencie.

0

a ile jescze masz spotkan? 6?

1

no niech bedzie. 2-3.

3

Wisła wygrała z Barceloną(zwyciezcą tamtej edycji LM), która przegrała 1 mecz w całej tamtej edycji LM. Legia to se moze ;D

1

Benzema to ma tupet. Strzelił 2 bramki odpowiednikowi Legii Warszawa i czuje sie prześwietnym pilkarzem.

0

przyklad pisze.

7

Jak nie Polska to Argentyna

0

Lewandowski ma specjalną diete: praktycznie zero alkoholu( no raz na rok jak wygraja lige, czy na oktoberst sie napije sie piwa to nic sie nie stanie) , ZERO fastfoodow, ZERO napojów gazowanych, po prostu pilnuje sie czym ja sie odzywiac i to nie tylko procentuje jezeli chodzi o kondycje, ale przede wszystkim na podatność na kontuzje

0

Hama, z fartem i 1-0

4

Kucharczyk czy Benzema? Ciezkie pytanie

49

walkowera dac i sie skonczy . ile ray mozna mecz przerywac?

1

zadymiło

0

własnie :)

0

Masz co nadrabiac.

3

"Jestem w najlepszym klubie na świecie. Żaden inny zespół nie będzie w stanie sprawić mi takiej satysfakcji, jak to robi Barcelona. Mam nadzieję, że zostanę tu aż do momentu, w którym będą mną zmęczeni i mam nadzieję, że ta chwila nie nadejdzie"- Messi

0

Zycze Valencii 3-0.

0

Panie, stare jak swiat :)

0

smieszny klatusik

14

ok, pozdrawiam

2

Sedziowie to jedno + masa fartów białych w koncówkach. Teraz to my grajac na 60-70% wygrywamy w zasadzie wszystko a do tego Real... szkoda gadac :) nie wypuscimy juz tego z rak.

0

filmy.to

5

Zwykłe przypadkowe starcie, a oni juz by chcieli karnego IKSDE. Chyba nie muszewymieniac jakie brukowce takie bzdury o karnym pisza

0

trafił swoj na swego

0

powinno byc 1-0........

0

wysłałem wiadomosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?