kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Panie sędzio, pan zobaczy - kuku"
2
Kamil na podium, brawo
3
Brawo Stoch
1
Dobry skok Stocha jak na warunki.
1
do 17 juz kuponow"aktywnych" nie bedzie :D
0
tvp sport
1
nie stawiaj
0
nie wiem czy ktos oglada reczna, ale polecam obejrzec mecz Norwegia - Holandia , niesamowity mecz skandynawek .
0
Tylko Wisła
1
Moga i wygrac, ale oby po karnych,
0
Real jest mocny, graja do konca. Nie ma to tamto.
0
bedzie, spokojnie
0
Zaraz Asensio ze 2 strzeli
5
Za tego Benzeme to Kucharczyk by wszedl i lepiej by zagral. Koles jest tak zalosny, ze to szkoda słow. Rasiak za glowe sie łapie.
0
Z takimi rywalami jak dzis, oraz jak widze kogo mieli w grupie el MŚ to nie dziwne. Szanujmy sie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
było juz takich paru.
0
nie rob tego
0
ajj szkoda bramkarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
hahahahahhahahha
0
ok
0
i te jego spojrzenie " Do you talking to me?"
0
A to Wisła K, a to Lechia. Nie ma lekko
0
Oby ten bramkarz dalej czynil cuda na bramce.
0
Tylko nie właczaj meczu przy wyniku 0-1 w 75 min, Bo wiesz co sie stanie
0
Grajac wrzutkami z takim( z całym szacunkiem rywalem) IKSDE. Oby łysy tam siedzial jak najdluzej
1
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
1
Benzema :DDDD nie strzela, przeszkadza w strzelaniu.
0
o ni ma gola :)