2

"Panie sędzio, pan zobaczy - kuku"

2

Kamil na podium, brawo

3

Brawo Stoch

1

Dobry skok Stocha jak na warunki.

1

do 17 juz kuponow"aktywnych" nie bedzie :D

0

tvp sport

1

nie stawiaj

0

nie wiem czy ktos oglada reczna, ale polecam obejrzec mecz Norwegia - Holandia , niesamowity mecz skandynawek .

0

Tylko Wisła

1

Moga i wygrac, ale oby po karnych,

0

Real jest mocny, graja do konca. Nie ma to tamto.

0

bedzie, spokojnie

0

Zaraz Asensio ze 2 strzeli

5

Za tego Benzeme to Kucharczyk by wszedl i lepiej by zagral. Koles jest tak zalosny, ze to szkoda słow. Rasiak za glowe sie łapie.

0

Z takimi rywalami jak dzis, oraz jak widze kogo mieli w grupie el MŚ to nie dziwne. Szanujmy sie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

było juz takich paru.

0

nie rob tego

0

ajj szkoda bramkarza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

hahahahahhahahha

0

ok

0

i te jego spojrzenie " Do you talking to me?"

0

A to Wisła K, a to Lechia. Nie ma lekko

0

Oby ten bramkarz dalej czynil cuda na bramce.

0

Tylko nie właczaj meczu przy wyniku 0-1 w 75 min, Bo wiesz co sie stanie

0

Grajac wrzutkami z takim( z całym szacunkiem rywalem) IKSDE. Oby łysy tam siedzial jak najdluzej

1

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

1

Benzema :DDDD nie strzela, przeszkadza w strzelaniu.

0

o ni ma gola :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?