1

Naprawde, powiadam Ci naprawde.

0

No Łysy cos o ty wie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

ja 2 bramki Kane'a po kursie 3.00

0

Stawiałbym , ze WBA sie w koncu przełamie i zgarnie 3 pkt

0

i juz 4-0

0

Kawalerzysci. Livingston i Pachulia niewiadomo czy wystapia, no i brak móżgu Curry'ego. Lebron moze wykrecic niesamowite liczby w dzisiejszym meczu.

10

Pijany, ale prawdziwy. Wzajemnie

0

dzieki, wzajemnie.

4

no chyba ty. Widac ze juz masz zadatki na frajera

1

Real płakał jak ogladał nasza strone

50

Przychodzi Polak do sklepu w Anglii.
- Poproszę piłkę.
- ???!! I don"t understand - rozkłada ręce angielski
sprzedawca.
- No piłkę, okrągłą, jak globus, piłkę - tu Polak gestykuluje.
...- ???!! Please, say it in English... - sprzedawca jest bezradny.
- Piłka! Mjacz! Futbol! Futbol! - Polak próbuje różnych języków.
- Futbol? Oh, yes, a BALL! - na twarzy Anglika gości uśmiech.
- NO! Nareszcie! A teraz powoli: do metalu...

0

Stara bieda.

0

Jakie strony z filmami i serialami online? Kilka niestety juz poznikało

0

Walczy o stołek to krzyczy.

1

kto? dzieciak 12 letni?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

7-0

3

Ale ten Krychwiak zaliczył zjazd... jest fatalny jak Kucharczyk. Nawet w polskiej e klapie by sobie nie poradził

1

wy tu gadu gadu, a Polacy kapitalnie skacza

3

Eibar 1 1 Valencia

0

Raz na ok to i mucha pierdnie

12

Jak tak Krysztiano bedzie czesciej ladował petardy w trybuny, to trzeba bedzie przebywac na stadionie w kakakasku

0

a co to jakies guru?

2

Gundogan jest tak zdrowy jak Bale lub Reus.

3

Tylko nie włączaj tak meczu Realu

9

"Liście spadaja nie tylko u Ronaldo, spadaja równiez jesienia w Warszawie" by Szpaku

0

Ten mecz to taki sparing troche. Wiecej sie dzieje na boiskach 4 ligi

0

Chłopie Sadencja - Lechia szlagier leci, a Ty cos tu z Realem wyskakujesz


:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?