kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naprawde, powiadam Ci naprawde.
0
No Łysy cos o ty wie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
ja 2 bramki Kane'a po kursie 3.00
0
Stawiałbym , ze WBA sie w koncu przełamie i zgarnie 3 pkt
0
i juz 4-0
0
Kawalerzysci. Livingston i Pachulia niewiadomo czy wystapia, no i brak móżgu Curry'ego. Lebron moze wykrecic niesamowite liczby w dzisiejszym meczu.
10
Pijany, ale prawdziwy. Wzajemnie
0
dzieki, wzajemnie.
4
no chyba ty. Widac ze juz masz zadatki na frajera
1
Real płakał jak ogladał nasza strone
50
Przychodzi Polak do sklepu w Anglii.
- Poproszę piłkę.
- ???!! I don"t understand - rozkłada ręce angielski
sprzedawca.
- No piłkę, okrągłą, jak globus, piłkę - tu Polak gestykuluje.
...- ???!! Please, say it in English... - sprzedawca jest bezradny.
- Piłka! Mjacz! Futbol! Futbol! - Polak próbuje różnych języków.
- Futbol? Oh, yes, a BALL! - na twarzy Anglika gości uśmiech.
- NO! Nareszcie! A teraz powoli: do metalu...
0
Stara bieda.
27
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/12/d043417938df411bb29fddfec1661f6a.png
0
Jakie strony z filmami i serialami online? Kilka niestety juz poznikało
0
Walczy o stołek to krzyczy.
1
kto? dzieciak 12 letni?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
7-0
3
Ale ten Krychwiak zaliczył zjazd... jest fatalny jak Kucharczyk. Nawet w polskiej e klapie by sobie nie poradził
1
wy tu gadu gadu, a Polacy kapitalnie skacza
3
Eibar 1 1 Valencia
0
Raz na ok to i mucha pierdnie
12
Jak tak Krysztiano bedzie czesciej ladował petardy w trybuny, to trzeba bedzie przebywac na stadionie w kakakasku
0
a co to jakies guru?
2
Gundogan jest tak zdrowy jak Bale lub Reus.
3
Tylko nie włączaj tak meczu Realu
9
"Liście spadaja nie tylko u Ronaldo, spadaja równiez jesienia w Warszawie" by Szpaku
0
Ten mecz to taki sparing troche. Wiecej sie dzieje na boiskach 4 ligi
0
Chłopie Sadencja - Lechia szlagier leci, a Ty cos tu z Realem wyskakujesz
:D