2

ja postawilem powyzej 4,5 goli

0

Jedrzejczyk z taka forma (z przed kontuzji) i Krychowiak nie wyjda w pierwszym skladzie, choć jeszcze daleko do Mundialu. Milik tez niewiadoma

0

i 5-4 dla nas, 4 Messi

6

wiesz, ze gdzie Ronaldo lata po treningach?
Do Maroko
ehehehehe

1

4






no dobra, 2

0

no to beda zamieszki w Hiszpanii

0

Troszke czarno grupe widze

1

dzieki, nie wiedziałem.

0

Dopiero grubo po 17 losowanie bedzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

A mi nie. Rosyjski bardzo podobny do naszego. Niemiecki to tragedia.

1

tvp 1

0

Ale, że Dudka nie wzięli na Mundial??

1

Oj nie marudz. Peru, Tunezja i Arabia Saudyjska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zartujesz sobie?

0

oj za dużo ćpanka

1

7

Tuż to wiekszosc takich osób.

2

7-15 i to nie w urzedzie. Like a boss

0

Valencia jak dzieci we mgle

2

ja z kuchni widziałem

5

Sedzia zobaczy w przerwie, ze byl gol i sypnie karnego w drugiej polowie

0

bramkarz :DDDDDDD no i sedzia...

1

proste bledy

0

a tyle osob stawialo, ze Celtic nie strzeli :DDDDDDDD. Tylko zapomnieli, ze PSG lubi tracic bramki

7

o "kłutnie" to na pewno nie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

50zł postawil na Barce, a teraz sra żarem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?