kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
0:4
1
Spokojnie. Mamy jeszcze duzo czasu.
0
7-0
1
Wykrakałes.
0
umow sie znim
1
przeciez Kucharczyk nie gra w Napoli ani Lazio.
12
Prosze Was. Niech Real i wygra 230:0. To nie jest nasz rywal o mistrzostwo.
1
Stawiałes na Arsenal? Dobry z Ciebie masochista
0
Niestety Stoch 4. Spozni o 63 cm. Runął twoj swiat.
10
finał Barca Sevilla na Camp Nou? mądre
3
Całe szczescie juz znimi nie zagramy w tym sezonie
0
Powysyłałem
0
wyslałem na pw
0
bez wiatru szacun.
0
Komentarz usunięty
2
Kazda narodowosc... Gosciu albo mi podasz konkretne przypadki kiedy KAZDY skoczek SZCZEGOLNIE Niemiecki badz Norweski został pokrzywdzony nie liczac dzisiejszego freitaga, albo zamilcz na wieki i sie nie kompromituj w tym temacie, bo ogladam skoki od 15 lat i Ci takie przypadki jestem w stanie wypisac, Jak glownie Polakow i Czechow w jajo robili.
1
Nie raz Stocha trzymali i w ujowych warunkach go puszczali. Teraz, choć raz widac, ze Niemczucha, i to na jego terenie puszczaja 2 razy w fatalnych warunkach. To mi sie podoba. Bo faworyzowanie niemców i norwegów robiło sie zenujace.
0
Wszyscy? ty chyba skoki rok ogladasz.
23
Byłby, bo nie raz w takich warunkach Stoch skakał. Kara widze siega nie tylko Polakow. Cale szczescie
2
powiedz mu to. Wio na wyciag i na góre. Co za ludzie,
0
Freitag :DD
3
Choć raz.
0
zapodam przed meczem na priv
8
proste ze porazka białych
2
Ja wstaje o 5, ale nawet jakby grali o 23 to obejrzalbym cały mecz. Nawet z karnymi.
0
ludziom łatwiej trafic 6 w totka niz Ty wygrac kuponik bukmacherski:)
12
tak, jedno konto bankowe na jednego uzytkownika
22
Załomy załozmy. Przestanw wrózyc z niewiadomo czego. FAKTY sa takie, ze lige demolujemy, mamy perspektywicznego Dembele i idziemy caly czas do przodu. Nikt nie bedzie rozpamiętywał jak to było z Neymarem. Fakt pilkarz jeden z najlepszych, ale tu chodzi o trzon druzyny. Dla mnie i chyba dla wielu kibicow Barcelony 3 pkt to postawa, a do tego bardzo mądry taktycznie trener. Ci pilkarze którzy TERAZ posiadamy daja gwarancje pucharow. Nikt wiecznie Neymarem nie bedzie zyl. Ty tez sie przyzwyczaj.
1
tylko nie w nasza bramke
2
a ja mam przeczucie na 0:3 3x Messi