7

0:4

1

Spokojnie. Mamy jeszcze duzo czasu.

0

7-0

1

Wykrakałes.

0

umow sie znim

1

przeciez Kucharczyk nie gra w Napoli ani Lazio.

12

Prosze Was. Niech Real i wygra 230:0. To nie jest nasz rywal o mistrzostwo.

1

Stawiałes na Arsenal? Dobry z Ciebie masochista

0

Niestety Stoch 4. Spozni o 63 cm. Runął twoj swiat.

10

finał Barca Sevilla na Camp Nou? mądre

3

Całe szczescie juz znimi nie zagramy w tym sezonie

0

Powysyłałem

0

wyslałem na pw

0

bez wiatru szacun.

0

Komentarz usunięty

2

Kazda narodowosc... Gosciu albo mi podasz konkretne przypadki kiedy KAZDY skoczek SZCZEGOLNIE Niemiecki badz Norweski został pokrzywdzony nie liczac dzisiejszego freitaga, albo zamilcz na wieki i sie nie kompromituj w tym temacie, bo ogladam skoki od 15 lat i Ci takie przypadki jestem w stanie wypisac, Jak glownie Polakow i Czechow w jajo robili.

1

Nie raz Stocha trzymali i w ujowych warunkach go puszczali. Teraz, choć raz widac, ze Niemczucha, i to na jego terenie puszczaja 2 razy w fatalnych warunkach. To mi sie podoba. Bo faworyzowanie niemców i norwegów robiło sie zenujace.

0

Wszyscy? ty chyba skoki rok ogladasz.

23

Byłby, bo nie raz w takich warunkach Stoch skakał. Kara widze siega nie tylko Polakow. Cale szczescie

2

powiedz mu to. Wio na wyciag i na góre. Co za ludzie,

0

Freitag :DD

3

Choć raz.

0

zapodam przed meczem na priv

8

proste ze porazka białych

2

Ja wstaje o 5, ale nawet jakby grali o 23 to obejrzalbym cały mecz. Nawet z karnymi.

0

ludziom łatwiej trafic 6 w totka niz Ty wygrac kuponik bukmacherski:)

12

tak, jedno konto bankowe na jednego uzytkownika

22

Załomy załozmy. Przestanw wrózyc z niewiadomo czego. FAKTY sa takie, ze lige demolujemy, mamy perspektywicznego Dembele i idziemy caly czas do przodu. Nikt nie bedzie rozpamiętywał jak to było z Neymarem. Fakt pilkarz jeden z najlepszych, ale tu chodzi o trzon druzyny. Dla mnie i chyba dla wielu kibicow Barcelony 3 pkt to postawa, a do tego bardzo mądry taktycznie trener. Ci pilkarze którzy TERAZ posiadamy daja gwarancje pucharow. Nikt wiecznie Neymarem nie bedzie zyl. Ty tez sie przyzwyczaj.

1

tylko nie w nasza bramke

2

a ja mam przeczucie na 0:3 3x Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?