53

1.33333 flaszek pół litrówych 999 tys. 90,zł
2. szklanka 10zł

3

Maszyna ruszyła!

3

Mocne postanowienia. To mi sie podoba.

2

Spokojnie, zebys zobaczyl kupony Socjopaty.

0

na 2-1, Panie

0

Lewy lawka. Tranfser zaklepany?;)

1

uspokoj sie.

1

To ich wlasnie rózni.

0

a co zwolniło sie miejsce na strzyżenie trawy na CN?

0

Leganes dwójeczka

2

Za tydzien ostatni odcinek. Kto jak kto, ale oni... :D

0

ja to samo tylko jeszcze obok tv

0

Jak bedzie okazja to beda kombinowac. Juz wczoraj to pokazali

0

chyba, ze Atleti wezmie przyklad z Juve i jakis remisik :)

4

Milutka ale dodaj całą wypowiedz Xaviego: "Messi pod względem mentalnym i fizycznie nie ma sobie równych. To bez wątpienia najlepszy piłkarz świata. Będzie nim do końca kariery. Inaczej mogą twierdzić tylko kibice Realu - mówi Xavi.



- Tylko głupiec mógłby nie doceniać Cristiano Ronaldo. Jego pech polega na tym, że gra w tym samym czasie co Messi" I co tutaj złego Generał powiedział?

9

Nie sidzej. Jest arogantem. Ronaldo jest aroganckim typkiem, który mysli ze jest pepkiem swiata, a tutaj mozna dac za przyklad brak szacunku do Xaviego. Czy Messi wypowiedział sie w ten sposob w jakiegokolwiek pilkarza Realu? To jest nic. Takich przykladow jest mnostwo jezeli chodzi o Ronaldo, wiec w całej rozciągłosci, tak jest arogancki

27

Słuchajcie każdy zna Ronaldo, a jego cechami sa : arogancja, przerośniete ego czy tez narcystyczne ciągoty. Ronaldo jest pilkarzem, który jest zapatrzonym TYLKO I WYŁĄCZNIE w siebie, druzyna jest dla niego na drugim miejscu. To on, ma strzelac, zdobywac złote buty, piłki nagrody. Druzyna PRZY OKAZJI zdobedzie równiez puchar? ok, ale to ja jaestem najpierwszejszy.. Rozpierdziela mnie również jak to sie mowi o Ronaldo o jego ambicjach, ile pracy w to wlozyl. Nie, wiesz Panie Ronaldo, Messi na treningach siedzi i gra w fife. Co za gość. A czy o Messim trzeba cos dodawac? Nie, bo kazdy widzi co robi chłopak na boisku, słowa sa zbedne.

1

Nie dali rady

2

Wchodze w Juve, niech moc bedzie z wami.

2

jak bedzie w 80 0-0 to wchodze w win Juve

1

Juve wymęczy 0-1 w 88'

4

Tylko zostaw cos na chleb

1

I co Kajtek, bylo zostawic bez tego Stocha ... :)

0

Jak ostatnie minuty Bayern - United z '99, tylko po naszemu :)

0

wasacz 240 ehm

0

Jak Stocha przekręca, wiecej tego badziewia nie ogladam

0

Izi, Niemiec psuje

1

Wellinger :D

0

Jakbys tyle razy wywrócil sie na Mazocha to uwierz, tez bys zakonczyl kariere.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?