kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
w zgięcie kolana dostal, cos slabo z oczami masz
0
Nietstey Celta ma od groma sytuacji
1
Ja bym zostawil jeszcze Gomesa na jakies 3 lata. W koncu moze sie zaaklimatyzuje.
0
Jak juz to Bojana Krkicia. Brozek ponad sto goli huknął, panie Pawel to nie przelewki.
80
Suarex 3x strata - obylo sie bez straty gila
Gomes 1x strata -- gol
Ten to ma pecha
0
111111
0
Nie bije sie lezącego.
0
mina
wtf?
0
Kucharczyk.
1
tak.
1
poszlo pw
0
Tak, a z Sevilla z respiratorem by biegali i umarli po 35 min.
0
A teraz sie przyznac Kto stawia u buka na Celte zobaczywszy sklad?
0
a Kucharczyk z Brozkiem ida do Realu
0
Nie musi - opowiadal EV.
13
To i tak mało placiles
1
Przeciez kazda kutwa hamerykanska porno ma swoja ksywke.
1
No Isco widac ladnie bije rzuty wolne
0
Nie, ja nie Socjopata. Zobaczysz :)
0
A ja sobie postawilem w meczu Lazio Roma czerwona kartka kursik 3.05.
4
Doczytałem , ze z liscia. Nie ma w ogole tematu.
0
Raz to nie bicie.
1
Gadanie. Asensio 2x, Karimek, Isco i szybkie 0:4 sie szykuje
2
kolegOM
0
A mowio ze takie rzeczy tylko w ekstraklapie :)
3
Antek ładna bramka
2
Prędzej Tusk z Kaczynskim sie pogodzi niż to Ci wejdzie, ale próbuj. 5zł nie majatek
11
Mozna ? Mozna, taki polski Leicester
0
Valencia za mało odwaznie zagrała, wiec przegrali. Z taka Sevilla byłby mega problem, zreszta tak jak ostatnio
Oh wait. Gramy znimi jeszcze final
3
Oby Valverde zostal jak najdluzej. Kontrakt dozywotni