2

w zgięcie kolana dostal, cos slabo z oczami masz

0

Nietstey Celta ma od groma sytuacji

1

Ja bym zostawil jeszcze Gomesa na jakies 3 lata. W koncu moze sie zaaklimatyzuje.

0

Jak juz to Bojana Krkicia. Brozek ponad sto goli huknął, panie Pawel to nie przelewki.

80

Suarex 3x strata - obylo sie bez straty gila
Gomes 1x strata -- gol
Ten to ma pecha

0

111111

0

Nie bije sie lezącego.

0

mina



wtf?

0

Kucharczyk.

1

tak.

1

poszlo pw

0

Tak, a z Sevilla z respiratorem by biegali i umarli po 35 min.

0

A teraz sie przyznac Kto stawia u buka na Celte zobaczywszy sklad?

0

a Kucharczyk z Brozkiem ida do Realu

0

Nie musi - opowiadal EV.

13

To i tak mało placiles

1

Przeciez kazda kutwa hamerykanska porno ma swoja ksywke.

1

No Isco widac ladnie bije rzuty wolne

0

Nie, ja nie Socjopata. Zobaczysz :)

0

A ja sobie postawilem w meczu Lazio Roma czerwona kartka kursik 3.05.

4

Doczytałem , ze z liscia. Nie ma w ogole tematu.

0

Raz to nie bicie.

1

Gadanie. Asensio 2x, Karimek, Isco i szybkie 0:4 sie szykuje

2

kolegOM

0

A mowio ze takie rzeczy tylko w ekstraklapie :)

3

Antek ładna bramka

2

Prędzej Tusk z Kaczynskim sie pogodzi niż to Ci wejdzie, ale próbuj. 5zł nie majatek

11

Mozna ? Mozna, taki polski Leicester

0

Valencia za mało odwaznie zagrała, wiec przegrali. Z taka Sevilla byłby mega problem, zreszta tak jak ostatnio

Oh wait. Gramy znimi jeszcze final

3

Oby Valverde zostal jak najdluzej. Kontrakt dozywotni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?