kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Stawiam nerke byle jakiego kibica Realu na remis
3
Odrabimy
:D
0
Zwolnic Valverde! Zatrudnic Jozaka!
0
K.O
0
Kucharczyk za Suareza!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mina to juz jak kołek grał z Celta. Ciezko mi uwierzyc, ze on tak naprawde gra
0
Od razu przerzuć sie na Real. Co sie bedziesz martwic
0
Nie, nie bedzie. Rekord rekordem. W lidze zrobili to co mieli zrobic,
9
Pawel Brozek
3
Transparent, a nie oprawe. Nie myl.
0
Brozek !!!!
0
ogladam
1
Pauzuje za zolte kartki
0
Totki 5-4. Niebywałe
5
a ja wierze :D mam Newcastle handi -1 5.5
1
2-0 :)
6
Oni walcza dla samych siebie.
4
A co juz raz na rok nie moga wygrac 6-0?
14
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_X2WKOd2hK3OIzeChfFCtStMoe97WbIKC.jpg
0
Jak w tym czasie nie mam co ogladac/robic to tak, obejrze. Z czystej ciekawosci jak graja. No i lubie pokrzyczec do laptopa jak Nur nurkuje imacha lapami :)edit: choc wiadomo tera czesto nie gra
1
wyslalem pw
0
Całe szczescie jeszcze Argentyna zostaje :)
0
Sandencja tez pierwszy z ekstraklasy.
0
tak
0
Moneta mu sie zgadza
0
Zaraz sie zaczyna final four w siatkówce. Zaksa - Lube Civitanova. Jak ktos chce link pisac pw
0
no posiadamy
3
Barcelona jest najlepsza druzyna XXI wieku( najwiecej zdobych trofeum), wiec co mi z Realu najlepszej druzyny w europie...
0
pffffffffffffffff