3

Stawiam nerke byle jakiego kibica Realu na remis

3

Odrabimy




:D

0

Zwolnic Valverde! Zatrudnic Jozaka!

0

K.O

0

Kucharczyk za Suareza!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mina to juz jak kołek grał z Celta. Ciezko mi uwierzyc, ze on tak naprawde gra

0

Od razu przerzuć sie na Real. Co sie bedziesz martwic

0

Nie, nie bedzie. Rekord rekordem. W lidze zrobili to co mieli zrobic,

9

Pawel Brozek

3

Transparent, a nie oprawe. Nie myl.

0

Brozek !!!!

0

ogladam

1

Pauzuje za zolte kartki

0

Totki 5-4. Niebywałe

5

a ja wierze :D mam Newcastle handi -1 5.5

1

2-0 :)

6

Oni walcza dla samych siebie.

4

A co juz raz na rok nie moga wygrac 6-0?

0

Jak w tym czasie nie mam co ogladac/robic to tak, obejrze. Z czystej ciekawosci jak graja. No i lubie pokrzyczec do laptopa jak Nur nurkuje imacha lapami :)edit: choc wiadomo tera czesto nie gra

1

wyslalem pw

0

Całe szczescie jeszcze Argentyna zostaje :)

0

Sandencja tez pierwszy z ekstraklasy.

0

tak

0

Moneta mu sie zgadza

0

Zaraz sie zaczyna final four w siatkówce. Zaksa - Lube Civitanova. Jak ktos chce link pisac pw

0

no posiadamy

3

Barcelona jest najlepsza druzyna XXI wieku( najwiecej zdobych trofeum), wiec co mi z Realu najlepszej druzyny w europie...

0

pffffffffffffffff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?