kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w siatko noge:)
0
30 dni trwa zwrot
17
Ronaldo jest połączeniem nurka i delfina
Kazdy moze byc kim chce.
25
Jest na liscie powolanych, a niewiadomo czy wyzdrowieje
33
PILNE: Jerzy Dudek znów poza kadrą na Mundial
0
Po za. Oficjalnie za pare minut
5
Ramos za swoje grzechy w takim razie powinien miec kontuzje do konca kariery
1
Oby Peszkina nie zabrał trener to z Sane beda mieli co robic przed tv.
http://salonwin.pl/image/cache/data/w%C3%B3dka/regionalne/zajenbista-polska-800-2-750x750.png
22
O wypitych flaszkach na zgrupowaniach. To są statytystki.
0
Najlepsze jest to ze rybacy sadza. ze naprawde mniejsza ilosc ryb w morzu jest spowodowana przez foki :DD. Ale trzeba byc amebą umyslowa.
1
canal +Sport
0
Google , panie. https://www.rmf.fm/magazyn/news,16830,dzgnal-matke-nozem-uciekal-przed-policja-staranowal-radiowoz-nie-zatrzymaly-go-nawet-strzaly.html
0
Ciekawa taktyka reprezentacji Polski, za 3 pkt nie mogli wygrac bo browarow by zabrakło, to wygraja 3-2. Wilk syty i owca cała :D
0
Cały czas rotuje skladem.
7
Niemcy pogonili nas w pierwszym secie. Za duzo browarów trener by musial postawic.
1
nasz mecz w siatke
4
Mane bedzie wchodzil z pilka do bramki.
0
Nie znika mu ten tysia. Od poniedziałku do piątku o godzine 12, czyli w momencie wypłaty. Jak zleci wyplate np o 13, to do nastepnego dnia, do poludnia bedzie dalej miec 1145. Jak bedzie miał mniej to zlecenie wyplaty zostanie cofnieta.
3
Niemcy ciency jak sik pajaka. Jak zagra ta szóstka co z Francja to spokojnie 3-0 powinno byc. Gorzej dla trenera, bo chyba nie wie co robi chłopina.
12
Oby Real mial wiecej takich kłopotow, czego zycze sobie Tobie i Nam wszystkim.
0
aa jak ktos chce link to pw
0
Mozna?Mozna
0
Ciekawe. Tylko ze to jest MANDAT nie GRZYWNA, za mandat jak nie zapłacisz odwiedzi cie podkomorzy , ew. sciągną z podatku PIT. Po 3 latach ulega przedawnieniu. Jezeli Twoj kumpel wolał nie placic tej GRZYWNY, tylko pojsc siedziec to tylko pogratulowac.
10
Jak nikt o tym nie mowi. Najladniejszy gol LM ostatniej edycji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
36
A kto bedzie pamietał o stylu? 3x LM z rzedu ich.
0
https://uptobox.com/hz3n4q376vh1 1 polowa
https://uptobox.com/jnnmrxyep42y 2 polowa
C+PL
0
[*]
0
bez jaj
0
To sie nie dzieje