kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja o głupie straty i wjezdzanie Mane z pilka do bramki.
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_l7f6P5x5DZHOtF4YCXtqHRnqy46Uot77.gif
Peszko trenuje podrzuty
1
Wolne Lewy na wprost bramki
1
Senegal
https://pbs.twimg.com/media/DgDt4jLWsAAUADz.jpg:large
23
Patrzmy na siebie.
1
a na telefonie nie chcesz obejrzec?
3
Kontuzja barku
0
Biedaki i cebulaki juz leco. Badz przed nimi!
0
Szpakowski nie ogarnia pilarzy, ktorych komentuje 10 lat. a Ty chcesz zeby zółtków ogarnął
5
moze korzysta od somsiada bez jego wiedzy?
0
bedzie manitka
0
Tylko dodaj przwrotka ala Ronaldo. Innej nie da sie wykonac
0
Nie raz juz takie dyktowali
1
Brazylia zaraz sie obudzi
0
Polacy kolejna porazka 3-0...
0
wyslalem pw
0
Postawie, ze Neymar strzeli co najmniej 2 gole. 5.5 kursik
1
Gratulacje Mexico!
0
ja, dzieki.
0
Matko bosko czestochosko....
1
Meksyk niestety siada
0
Ale zmascil......
4
Loew musi asa z tyłka wyjąc
2
Zycze przegranej :D
3
Oby Meksyk wytrzymal w drugiej połowie, bo zapierdzielaja na razie jak motorki
4
Meksyk wchodzi jak w masło, kazda sytuacja pod polem karnym Niemcow smierdzi golem
0
Meksyk jeszcze ich skontruje, ja to Wam mowie. Swietnie sa poukladani
1
Słabych rywali nie mamy
0
Swietny jest ten Lozano
0
1111111111111111