0

A ja o głupie straty i wjezdzanie Mane z pilka do bramki.

1

Wolne Lewy na wprost bramki

23

Patrzmy na siebie.

1

a na telefonie nie chcesz obejrzec?

3

Kontuzja barku

0

Biedaki i cebulaki juz leco. Badz przed nimi!

0

Szpakowski nie ogarnia pilarzy, ktorych komentuje 10 lat. a Ty chcesz zeby zółtków ogarnął

5

moze korzysta od somsiada bez jego wiedzy?

0

bedzie manitka

0

Tylko dodaj przwrotka ala Ronaldo. Innej nie da sie wykonac

0

Nie raz juz takie dyktowali

1

Brazylia zaraz sie obudzi

0

Polacy kolejna porazka 3-0...

0

wyslalem pw

0

Postawie, ze Neymar strzeli co najmniej 2 gole. 5.5 kursik

1

Gratulacje Mexico!

0

ja, dzieki.

0

Matko bosko czestochosko....

1

Meksyk niestety siada

0

Ale zmascil......

4

Loew musi asa z tyłka wyjąc

2

Zycze przegranej :D

3

Oby Meksyk wytrzymal w drugiej połowie, bo zapierdzielaja na razie jak motorki

4

Meksyk wchodzi jak w masło, kazda sytuacja pod polem karnym Niemcow smierdzi golem

0

Meksyk jeszcze ich skontruje, ja to Wam mowie. Swietnie sa poukladani

1

Słabych rywali nie mamy

0

Swietny jest ten Lozano

0

1111111111111111

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?