1

Ray Donovan, zdecydowanie

0

Rosyjskie zespoly o 18 grali, naszego czasu.

6

Z takiej grupy LM to i Legia by wyszła

2

Dzieki. Link wyslalem na priv

0

Teraz pewnie z połowa LaRambli włączyla stream z Madrytu :D

0

liga bedzie wyrownana :D

0

Kto chce dobry stream do Realu jak przegrywa(:D) to priv

0

Standard

8

Ależ pokaz strzelectwa w premier league

0

No to LFC ma w koncu bramkarza. Z pola.

0

ta reczna do wyrzucenia

0

tak, wszyscy.

0

Aderke by zrobił.

4

Bo nie wiadomo, bo jakiego grzyba zrobili zniego mega zawalistego zawodnika. JEDEN mecz mu wyszedl w meczu z Irl. Poł. Tyle.

1

Pamietaj, zeby wygrac LM trzeba ogrywac najlepszych!

0

No i golimy ich raz dwa trzy.

2

Ronaldo ma focha na Perza, wiec nie przyjechal

7

Dawac ten Tottenham. Nie bójta zopy

2

B- Bardzo DObrzy, G - Guwnani. Czaisz?

0

Jaka by nie byla. Trzeba golic po kolei.

11

Zapros ją na kawe, a nie glupie pytania zadajesz

19

Jak juz wklejacie kawały, to wklejajcie petardy a nie badziewia.

Do pracy przy hodowli zwierząt zgłasza się pewien facet. Dyrektor hodowli pyta go co potrafi.
- Może zainteresuje pana fakt - odpowiada interesant - że rozumiem mowę zwierząt.
- Taa? - pyta zdziwiony dyrektor - to chodźmy do krówek, zobaczymy co pan potrafi.
Wchodzą do krówek a tu krasula "Muuuu!"
- Co ona powiedziała?
- Że daje 10 litrów mleka, a wy wpisujecie tylko 4.
- O kurde! Ale chodźmy do świnek.
Wchodzą do świnek, a tu "Chrum, chrum!"
- A ta co powiedziała?
- Ze daje 5 prosiąt, a wy wpisujecie 3.
- O, ja pier... Chodźmy jeszcze do baranów.
W drodze przez podwórko mijają kozę a ta "Meeeee!"
- Pan jej nie słucha - szybko mówi dyrektor - to było dawno i byłem wtedy pijany...

1

W 2013 przed meczem Sevilla - Slask, miejscowi zaatakowali, pobili i zabrali flagi Wrocławianom.

0

Nad kim sie zastanawiasz?

0

Dobra akcja. Szacun we trzech podbiec pod sektor gospodarzy.

25

Wole chleb kupic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?