kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ray Donovan, zdecydowanie
0
Rosyjskie zespoly o 18 grali, naszego czasu.
6
Z takiej grupy LM to i Legia by wyszła
2
Dzieki. Link wyslalem na priv
0
Teraz pewnie z połowa LaRambli włączyla stream z Madrytu :D
0
liga bedzie wyrownana :D
0
Kto chce dobry stream do Realu jak przegrywa(:D) to priv
0
Standard
8
Ależ pokaz strzelectwa w premier league
0
No to LFC ma w koncu bramkarza. Z pola.
0
ta reczna do wyrzucenia
0
tak, wszyscy.
0
Aderke by zrobił.
4
Bo nie wiadomo, bo jakiego grzyba zrobili zniego mega zawalistego zawodnika. JEDEN mecz mu wyszedl w meczu z Irl. Poł. Tyle.
1
Pamietaj, zeby wygrac LM trzeba ogrywac najlepszych!
0
No i golimy ich raz dwa trzy.
2
Ronaldo ma focha na Perza, wiec nie przyjechal
7
Dawac ten Tottenham. Nie bójta zopy
0
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/draws/round=2000980/
2
B- Bardzo DObrzy, G - Guwnani. Czaisz?
1
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/draws/round=2000980/
0
Jaka by nie byla. Trzeba golic po kolei.
11
Zapros ją na kawe, a nie glupie pytania zadajesz
19
Jak juz wklejacie kawały, to wklejajcie petardy a nie badziewia.
Do pracy przy hodowli zwierząt zgłasza się pewien facet. Dyrektor hodowli pyta go co potrafi.
- Może zainteresuje pana fakt - odpowiada interesant - że rozumiem mowę zwierząt.
- Taa? - pyta zdziwiony dyrektor - to chodźmy do krówek, zobaczymy co pan potrafi.
Wchodzą do krówek a tu krasula "Muuuu!"
- Co ona powiedziała?
- Że daje 10 litrów mleka, a wy wpisujecie tylko 4.
- O kurde! Ale chodźmy do świnek.
Wchodzą do świnek, a tu "Chrum, chrum!"
- A ta co powiedziała?
- Ze daje 5 prosiąt, a wy wpisujecie 3.
- O, ja pier... Chodźmy jeszcze do baranów.
W drodze przez podwórko mijają kozę a ta "Meeeee!"
- Pan jej nie słucha - szybko mówi dyrektor - to było dawno i byłem wtedy pijany...
1
W 2013 przed meczem Sevilla - Slask, miejscowi zaatakowali, pobili i zabrali flagi Wrocławianom.
1
http://www.wiocha.pl/1530119,Bez-komentarza
0
Nad kim sie zastanawiasz?
0
Dobra akcja. Szacun we trzech podbiec pod sektor gospodarzy.
12
https://c.allegroimg.com/original/032e6c/d2fa0c1b44d380a0485f4e465b9c
25
Wole chleb kupic.